Американський посібник з невідкладної допомоги при травмах

12 липня 2022, 09:45

Американський посібник з невідкладної допомоги при травмах

Американський посібник з невідкладної допомоги при травмах

Вперше у вільному доступі з'явився український переклад ATLS — американського посібника з надання невідкладної медичної допомоги при травмах!

Електронна версія посібника вже на нашому сайті:

Там ви знайдете, у формі окремих розділів, важливу інформацію щодо ведення пацієнтів, зокрема з травмою грудної клітки, голови, опорно-рухового апарату, ока, під час вагітності і внаслідок насильства.

Крім цього, посібник містить матеріали про ведення пацієнтів з опіками, проведення первинного огляду пораненого, надання допомоги в умовах масових випадків, обмежених ресурсів і під час бойових дій.

ATLS вважається світовим стандартом для медиків, які надають допомогу пацієнтам з травмою. Його мета — навчити медичний персонал базовому і стандартизованому підходу лікування пацієнтів з травмою, чітких алгоритмів і пріоритетів надання медичної допомоги.

“В умовах повномасштабної війни, ця книга стане для медиків надійним джерелом інформації, необхідної для порятунку життів українських захисників і цивільних громадян.”, — каже засновниця GMKA, професорка хірургії у Harvard Medical School, Nelya Melnychuk.

Український переклад 10-го видання книги “ATLS. Невідкладна медична допомога при травмі” опубліковано після підписання меморандуму про взаєморозуміння між GMKA та American College of Surgeons.

Дякуємо нашим американським партнерам за дозвіл поділитися знанням з усіма українськими медиками!

Повторюю посилання на український переклад цього посібника

Інші дописи категорії «Для працівників закладу»

Атестація медичних сестер

Згідно із нашими стандартами інформаційної політики оприлюднюємо офіційні документи закладу щодо атестації медичних сестер
Усі дописи категорії «Для працівників закладу»