Смертельно небезпечні консерви

29 березня 2022, 10:41

Смертельно небезпечні консерви

Смертельно небезпечні консерви

На жаль, через війну багато з нас опинилися в умовах, коли доступу до свіжої та якісної їжі немає. Ботулізм — це інфекція, зумовлена споживанням продуктів, які містять ботулотоксини, що призводять до порушень роботи нервової системи, гострої дихальної недостатності та навіть смерті. Підступність ботулізму в тому, що заражені продукти не відрізняються за кольором чи смаком.

Щоб вберегтися від ботулізму:
  • ❌ не вживайте їжу з ємностей, які можуть нести ризик ботулізму (роздуті банки, банки зі здутими кришками чи нещільно закриті банки)
  • ❌ не вживайте консервовані в домашніх умовах продукти, які зберігалися більше року
  • ❌ не купуйте консерви та інші продукти домашнього виготовлення з рук на вулицях і стихійних ринках
  • ❌ уникайте споживання в’яленої, копченої, солоної та консервованої риби
  • ❌ не вживайте продукти, якщо сумніваєтесь у їх якості
Нагадуємо контакти call-центру нашого закладу [він працює лише при наявності стабільного інтернету, досить часто інтернет у нас взагалі відсутній]:
✅ Водафон: 050-35-85-088
✅ Київстар: 067-93-26-976

Джерело: ЦГЗ МОЗ України

Інші дописи категорії «Здоров'я під час війни»

Серцево-судинні захворювання під час війни

Серцево-судинні захворювання під час війни Через постійний стрес внаслідок війни люди із серцево-судинними захворюваннями мають додаткові ризики для здоров’я. Що робити❓ 💛 Контролюйте свій стан Щоб не відбувалось навколо, завжди дотримуйтесь тієї медичної рутини, яка була до війни, наприклад, регулярно вимірюйте артеріальний тиск, перевіряйте рівень глюкози в крові.

Шок. Домедична допомога

Шок. Домедична допомога Шок – це критичний стан, спричинений раптовим сповільненням кровотоку в організмі. Може виникнути внаслідок травми, теплового удару, кровотечі, алергічної реакції, тяжкої інфекції, отруєння, сильних опіків або інших причин, які трапляються за воєнного стану.

Як підтвердити стан щеплень за кордоном та в Україні?

Як підтвердити стан щеплень за кордоном та в Україні? Підтвердити щеплення можна у два способи: 📑Довідка або довідки, записи в амбулаторній картці, картка профілактичних щеплень (форма 063/о), паперові сертифікати чи будь-яке фото цих документів.
Усі дописи категорії «Здоров'я під час війни»