Як підтвердити стан щеплень за кордоном та в Україні?

24 березня 2022, 10:53

Як підтвердити стан щеплень за кордоном та в Україні?

Як підтвердити стан щеплень за кордоном та в Україні?

Підтвердити щеплення можна у два способи:

  • 📑Довідка або довідки, записи в амбулаторній картці, картка профілактичних щеплень (форма 063/о), паперові сертифікати чи будь-яке фото цих документів.
  • 📑 Дані, внесені в електронну систему охорони здоров’я (ЕСОЗ), витяг з якого можливо запросити у сімейного лікаря, якщо подальші щеплення проводитимуться за кордоном.

Якщо ви не встигли взяти з собою медичну картку, спробуйте зв’язатися з вашим сімейним лікарем чи педіатром або із закладом охорони здоров'я, де проводилась вакцинація. Також ви можете звернутися до лікаря з проханням перевірити внесення записів про щеплення до ЕСОЗ. У разі, якщо ви не можете вийти на зв’язок із лікарем або не маєте підтвердженних записів про проведені щеплення, курс вакцинації буде вважатися таким, що відсутній. Тож щеплення доведеться робити наново. Якщо якась із доз щеплення була пропущена, не варто панікувати. Вкрай важливо надолужити пропущені дози якомога швидше незалежно від того, скільки минуло часу.

Не відмовляйтеся від рутинних щеплень. Від цього залежить здоров’я, а іноді і життя❗

Нагадуємо контакти call-центру нашого закладу [він працює лише при наявності стабільного інтернету, досить часто інтернет у нас взагалі відсутній]:
  • ✅ Водафон: 050-35-85-088
  • ✅ Київстар: 067-93-26-976

👉 Просимо поділитися цим дописом собі в профіль та в фейсбук-групи.
Джерело: МОЗ України

Інші дописи категорії «Здоров'я під час війни»

Планові госпіталізації під час війни

Планові госпіталізації під час війни Наказом МОЗ України №507 від 20 березня внесено зміни до попереднього наказу, яким тимчасово припинялися планові госпіталізації на період воєнних дій. Наразі заклади охорони здоров’я можуть виконувати планові госпіталізації: 🩺 для оперативних втручань у випадках…

Фантомні сирени. Як себе заспокоїти

Фантомні сирени. Як себе заспокоїти 💙 У гудінні бойлера чуються ворожі літаки, свистіння чайника нагадує повітряну тривогу, а кроки сусідів зверху — ракетні удари. А іноді в голові, навіть у повній тиші, лунає звук, що закликає бігти до укриття.

Обробка рани. Домедична допомога

Обробка рани. Домедична допомога Перш за все, потрібно оглянути рану. Якщо наявна масивна зовнішня кровотеча: 🩸 Зупиніть кровотечу за допомогою прямого тиску на рану, допоки не знайдете можливості використати кровоспинний джгут, турнікет або стисну пов'язку.
Усі дописи категорії «Здоров'я під час війни»