Планові госпіталізації під час війни

24 березня 2022, 10:50

Планові госпіталізації під час війни

Планові госпіталізації під час війни

Наказом МОЗ України №507 від 20 березня внесено зміни до попереднього наказу, яким тимчасово припинялися планові госпіталізації на період воєнних дій.

Наразі заклади охорони здоров’я можуть виконувати планові госпіталізації:

  • 🩺 для оперативних втручань у випадках, якщо не є зайнятими більше 50% ліжкового фонду хірургічного профілю
  • 🩺 для проведення терапевтичного лікування у випадках, якщо не є зайнятими більше 70% ліжкового фонду терапевтичного профілю

В умовах воєнного стану є необхідність мати резерв ліжок для надання медичної допомоги пораненим і тим, хто без лікарського втручання просто не має шансів вижити. Та є категорія пацієнтів, для яких оперативне втручання не є життєво необхідним показом, проте зволікання може призвести до критичного погіршення стану здоров’я.

Нагадуємо контакти call-центру нашого закладу [він працює лише при наявності стабільного інтернету, досить часто інтернет у нас взагалі відсутній]:
  • ✅ Водафон: 050-35-85-088
  • ✅ Київстар: 067-93-26-976

👉 Просимо поділитися цим дописом собі в профіль та в фейсбук-групи.
Джерело: МОЗ України

Інші дописи категорії «Здоров'я під час війни»

Фантомні сирени. Як себе заспокоїти

Фантомні сирени. Як себе заспокоїти 💙 У гудінні бойлера чуються ворожі літаки, свистіння чайника нагадує повітряну тривогу, а кроки сусідів зверху — ракетні удари. А іноді в голові, навіть у повній тиші, лунає звук, що закликає бігти до укриття.

Обробка рани. Домедична допомога

Обробка рани. Домедична допомога Перш за все, потрібно оглянути рану. Якщо наявна масивна зовнішня кровотеча: 🩸 Зупиніть кровотечу за допомогою прямого тиску на рану, допоки не знайдете можливості використати кровоспинний джгут, турнікет або стисну пов'язку.

Читаємо новини, але зберігаємо спокій

Читаємо новини, але зберігаємо спокій Надмірне споживання новин може призвести до панічних атак та інших проблем зі здоров'ям у найкоротший час. Тому ми рекомендуємо: 🧠 Читати офіційні джерела, які стосуються безпосередньо вашого життя.
Усі дописи категорії «Здоров'я під час війни»