Оперативна інформація щодо пандемії

24 січня 2022, 11:47

Оперативна інформація щодо пандемії

Оперативна інформація щодо пандемії

На амбулаторному лікуванні в нашому закладі на 24.01.2022 року перебуває 86 хворих на коронавірусну інфекцію.

За минулий тиждень взято 97 тестів, з них позитивними були 60 (61,8%!!!).

За минулий тиждень введено 258 доз вакцини. За весь час вакцинальної кампанії було введено 16951 доз вакцини.

Для запису на вакцинацію зверніться до Вашого лікаря, з яким заключена декларація. Або через колл-центр закладу:

  • • Водафон 050-35-85-088
  • • Київстар 067-93-26-976

Просимо поставитися з розумінням, якщо в колл-центрі не завжди знімуть слухавку – за день надходить більше 1000 дзвінків. І просто фізично ми не в змозі їх всі прийняти. Але сам факт дзвінка буде зафіксовано, і оператор обов’язково перетелефонує. Дякуємо за розуміння!

Велике прохання самостійно згенерувати всім щепленим «Ковідний сертифікат» через додаток «Дія» або портал «Дія. Послуги». Зараз вже не треба вертіти головою в додатку «Дія» або мати лише біометричний паспорт, достатньо – звичайного паспорту-книжечки. Допоможіть згенерувати такий сертифікат тим, хто не дуже вправний з комп’ютером. Давайте разом збережемо робочий час лікарів!!!

Більш детально про те, як отримати документ про вакцинацію - http://cpmd.info/blog/index_post_1642143137.htm

У кого категорично не виходить самому згенерувати власний «Ковідний сертифікат» - для замовлення «Міжнародного сертифікату на вакцинацію» просимо заповнити форму за посиланням https://forms.gle/5yTHnRiWRUsQ1W1c8

Стосується лише тих, хто вакцинований хоча б однією дозою вакцини від коронавірусної хвороби і має діючу декларацію з лікарями нашого закладу. Замовлення працює в режимі "сьогодні на завтра". Тобто, якщо Ви замовили «сертифікат» сьогодні, то отримати його можна наступного робочого дня в реєстратурі з 14.00 до 15.30 вже з печаткою головного лікаря! Давайте разом збережемо робочий час лікаря!!!

Інші дописи категорії «Боротьба з пандемією»

Яку допомогу можна отримати на первинці

Яку допомогу можна отримати на первинці 📌У сімейного лікаря, терапевта чи педіатр можна отримати консультації щодо лікування легкої форми COVID-19. Пацієнти із підозрою на коронавірус можуть пройти тестування у закладі.

Попередній запис на вакцинацію

Попередній запис на вакцинацію Повідомляємо, що в нашому закладі успішно завершилось тестування функціоналу для попереднього запису на вакцинацію від ковід-19. Тому розпочинається попередній запис на вакцинацію для всіх, хто бажає отримати безоплатний, якісний і безпечний захист від коронавірусної хвороби.

Симптоми COVID-19?

Симптоми COVID-19? Що робити, якщо з’явились симптоми COVID-19 ❓ Залишайтесь вдома на самоізоляції. Подзвоніть своєму лікареві та опишіть симптоми. Запам’ятайте перший день появи симптомів захворювання.
Усі дописи категорії «Боротьба з пандемією»