Як правильно приймати антибіотики?

22 січня 2022, 13:35

Як правильно приймати антибіотики?

Як правильно приймати антибіотики?

📌 Керуйтеся виключно призначенням лікаря. Визначити бактеріальну природу хвороби можна тільки лабораторно, а приймаючи антибіотики “про всяк випадок” ми завдаємо шкоди здоров’ю і сприяємо антибіотикорезистентності. Так, більшість застуд включно з грипом не потребують антибіотиків, адже викликаються вірусами, на які ці препарати не діють.

Нагадуємо, якщо у Вас немає діючої декларації з сімейним лікарем (терапевтом, педіатром), то запрошуємо в наш сучасний, один з кращих закладів України. У нас фахові лікарі, найкращі медсестри! Зв'яжіться з нами через будь-які канали комунікації (сайт, фейсбук, месенджери, вайбер-канал, інстаграм) для уточнення інформації. Ми працюємо для Вас!

📌 Якщо лікар уже призначив антибіотик, не можна самостійно змінювати дозу чи припиняти прийом препарату, якщо почали почуватися краще. Недолікована хвороба робить бактерії, що лишилися в організмі, стійкими до препарату.

📌 Кожен антимікробний препарат призначений для конкретного антибіотика, як ключ до замка. Тому не можна призначати собі антибіотик самостійно чи користуватися порадами знайомих, яким “допомогло”. Не діліться своїм антибіотиком з іншими. Лише лікар може підібрати правильні ліки.

Тут можна почитати, коли пацієнту з COVID-19 справді потрібні антибіотики: https://bit.ly/3GeoChz

Інші дописи категорії «Лікар рекомендує»

Що робити при перших симптомах COVID-19?

Що робити при перших симптомах COVID-19? Що робити, якщо з'явились симптоми COVID-19? Залишайтесь вдома на самоізоляції. Повідомте всіх, з ким мали близький контакт за декілька днів до появи симптомів.

ХРОНІЧНЕ ОБСТРУКТИВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ

ХРОНІЧНЕ ОБСТРУКТИВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ ✅ Хронічне обструктивне захворювання легень, або ХОЗЛ, є загальною назвою групи хвороб дихальної системи. До лікаря варто звернутись, якщо спостерігається тривалий кашель протягом трьох та більше тижнів, а також задишка при фізичній активності.

Інсульт: що потрібно знати пацієнту?!

Інсульт: що потрібно знати пацієнту?! Інсульт- хвороба, яка здатна суттєво зруйнувати здоров’я та плани на майбутнє людини. 📌На 51% поведінка та спосіб життя призводить до появи цього захворювання.
Усі дописи категорії «Лікар рекомендує»