Спілкування з лікарем під час свят

22 грудня 2021, 14:04

Спілкування з лікарем під час свят

Спілкування з лікарем під час свят

Навіть під час свят і довгих вихідних лікарні та лікарі продовжують працювати для своїх пацієнтів. Пропонуємо кілька порад, які допоможуть зробити звернення до медпрацівників максимально ефективним.

🟩Якщо у вас хронічне захворювання, через яке потрібно звернутися до лікаря під час зимових свят, узгодьте візит заздалегідь та запишіться на прийом. Лікар може взяти відпустку чи вихідний, а попередня домовленість допоможе уникнути несподіванок.

Загальний call-центр (за необхідності буде здійснено переадресацію на телефон потрібного лікаря) для запису на прийом:
  • Водафон 050-35-85-088
  • Київстар 067-93-26-976

🟩Якщо ви не плануєте йти до лікаря, але потребуєте дистанційної консультації, то є два шляхи. По-перше, можна домовитися з лікарем, що ви подзвоните на робочий телефон — так він зможе підготуватися до консультації за потреби. По-друге, якщо лікар дав вам особистий номер, запитайте, як йому зручніше спілкуватися: краще подзвонити чи написати в месенджері. Про особисті дзвінки лікарю ми писати тут: https://bit.ly/3ocO8fd.

🟩Навіть маючи особистий номер лікаря, не дзвоніть після закінчення робочого дня, в новорічну ніч або Святвечір. Якщо трапилося щось термінове — зверніться в свою амбулаторію, там завжди є черговий медпрацівник. У разі загрози життю або здоров’ю телефонуйте 103.

🟩Нагадуємо, що для отримання COVID-сертифікату йти до лікаря не обов’язково. Це можна зробити на веб-порталі або в застосунку “Дія”. Згенерувавши сертифікат, про всяк випадок збережіть його окремим файлом або роздрукуйте на випадок збоїв у “Дії”. Детально тут: https://bit.ly/3yqqL6J.

Інші дописи категорії «Як все працює»

В Білопільській первинці Е-рецепт можна отримати по телефону

В Білопільській первинці Е-рецепт можна отримати по телефону За електронним рецептом на “Доступні ліки” не завжди потрібно йти до свого сімейного лікаря, з яким ви уклали декларацію. Е-рецепт можна отримати по телефону.

Виклики лікаря додому до пацієнта

Виклики лікаря додому до пацієнта Чи зобов'язаний сімейний лікар приїжджати на виклик додому? З таким питанням часто звертаються підписники. Розповідаємо 🩺 ➡️У Порядку надання первинної медичної допомоги, затвердженому МОЗ ( https://bit.ly/3dCNVgx

Бережи лікаря!!!

Бережи лікаря!!! 📌За останні три місяці мільйон українців вперше обрали лікаря первинки. 📌Тому НСЗУ закликає звертатися до свого лікаря з питаннями, які стосуються безпосередньо здоров’я та лікування, і не турбувати загальними питаннями, на які може відповісти будь-який адміністративний працівник лікарні, оператор контакт-центру чи сайт органів влади.
Усі дописи категорії «Як все працює»