В Білопільській первинці Е-рецепт можна отримати по телефону

20 грудня 2021, 14:30

В Білопільській первинці Е-рецепт можна отримати по телефону

Е-рецепт можна отримати по телефону

За електронним рецептом на “Доступні ліки” не завжди потрібно йти до свого сімейного лікаря, з яким ви уклали декларацію. Е-рецепт можна отримати по телефону. Але - у разі наявності хронічного чи затяжного захворювання, або необхідності продовження лікування за попередньо встановленим діагнозом та схемою лікування.

Нагадуємо як отримати е-рецепт по телефону.

🔹 Завчасно узгодьте з вашим терапевтом, сімейним лікарем чи педіатром алгоритм дій. Наприклад, дізнайтесь, на який номер та коли телефонувати. Уточніть, чи потрібно записуватись на прийом, подзвонивши в реєстратуру, щоб зарезервувати час, який витратить лікар на створення е-рецепта в електронній системі охорони здоров’я.

🔹 Контролюйте кількість лікарського засобу, який залишився і не чекайте до останнього, щоб отримати новий рецепт. Адже лікар не завжди зможе виписати такий рецепт “сьогодні на сьогодні”. Також нагадуємо, що новий рецепт на той самий лікарський засіб у межах «Доступних ліків» може бути виписаний:

  • ➡ не раніше ніж за 7 днів, якщо в попередньому е-рецепті, за яким виписано цей лікарський засіб, курс лікування було встановлено на термін від 21 дня та більше;
  • ➡ за 3 дні, якщо такий строк є меншим за 21 день.

🔹 Коли лікар виписує е-рецепт, для пацієнта інформація про нього надходить пацієнтові у вигляді смс повідомлення. А саме: номер рецепту та код підтвердження.

❗ Але якщо у вас немає мобільного телефону, необхідно прийти на особистий прийом до лікаря. Е-рецепт ви отримаєте роздрукованим у вигляді інформаційної пам’ятки, яка міститиме номер рецепту та код підтвердження. А також інформацію про виписані ліки та спосіб їх застосування.

🔹 Отримавши інформацію про е-рецепт на телефон, можна вирушати до будь-якої аптеки, яка бере участь у програмі “Доступні ліки”. Або повідомте 16-значний номер рецепту та 4-значний код підтвердження рідним або сусідці. І вони зможуть отримати “Доступні ліки” для вас.

Інші дописи категорії «Як все працює»

Виклики лікаря додому до пацієнта

Виклики лікаря додому до пацієнта Чи зобов'язаний сімейний лікар приїжджати на виклик додому? З таким питанням часто звертаються підписники. Розповідаємо 🩺 ➡️У Порядку надання первинної медичної допомоги, затвердженому МОЗ ( https://bit.ly/3dCNVgx

Бережи лікаря!!!

Бережи лікаря!!! 📌За останні три місяці мільйон українців вперше обрали лікаря первинки. 📌Тому НСЗУ закликає звертатися до свого лікаря з питаннями, які стосуються безпосередньо здоров’я та лікування, і не турбувати загальними питаннями, на які може відповісти будь-який адміністративний працівник лікарні, оператор контакт-центру чи сайт органів влади.

Інсуліни з 1 жовтня. Продовження

Інсуліни з 1 жовтня. Продовження 📌Едокринолог - це лікар, який проводить діагностику, профілактику і лікування патологій ендокринної системи. Він лікує захворювання щитовидної залози, цукровий та нецукровий діабет тощо.
Усі дописи категорії «Як все працює»