Як швидко отримати сертифікат про вакцинацію?

14 грудня 2021, 14:31

Як швидко отримати сертифікат про вакцинацію?

Як швидко отримати сертифікат про вакцинацію?

Центри вакцинації проти COVID-19 працюватимуть під час новорічно-різдвяних свят, тож українці зможуть отримати перше або друге щеплення навіть у вихідні. А ми розповімо, як отримати в цей період сертифікат про вакцинацію.

📌Найзручніший спосіб отримання сертифіката — згенерувати його на порталі або в застосунку “Дія”. Для цього не потрібен навіть електронний підпис, треба лише зареєструватися. Процес займає кілька хвилин.

📌

Зовсім не обов’язково йти по сертифікат до сімейного лікаря

Адже лікарі зараз завантажені.

📌Якщо з генеруванням сертифікату виникла проблема, звертайтеся на оцей сайт: https://issue.covid19.gov.ua/. Також підтримка “Дії” приймає запитання у месенджер

Звернутися можна і в контакт-центр МОЗ за номером гарячої лінії 0800 60 2019 .

📌А тут можна почитати наші попередні пояснення про те, що робити, коли не генерується COVID-сертифікат: https://bit.ly/3CMQB62.

Інші дописи категорії «Про вакцинацію доказово»

Як отримати документ про вакцинацію

Як отримати документ про вакцинацію Якщо зроблено щеплення 2 дозами вакцини, то є 3 шляхи отримання документа про вакцинацію: Через додаток «Дія» на смартфоні. Вже не потрібно «крутити головою», достатньо просто підтвердити запит на сертифікат.

Як замовити видачу Міжнародного свідоцтва про вакцинацію?

Як замовити видачу Міжнародного свідоцтва про вакцинацію? Для зменшення черги в наших закладах просимо завчасно замовляти «Міжнародне свідоцтво про вакцинацію» через форму за посиланням Стосується лише тих, хто вакцинований ХОЧА Б однією дозою вакцини проти COVID-19 і має діючу декларацію з лікарями нашого закладу.

Про зменшення інтервалу між двома дозами для CoronaVac

Про зменшення інтервалу між двома дозами для CoronaVac МОЗ рекомендує використовувати мінімально можливий інтервал між двома дозами вакцини CoronaVac/Sinovac. У зв’язку зі стрімким поширенням штаму коронавірусу SARS-CoV-2 «Дельта», поступовим зростанням захворюваності в Україні та необхідністю якнайшвидше забезпечити захистом якомога більше українців…
Усі дописи категорії «Про вакцинацію доказово»