Як замовити видачу Міжнародного свідоцтва про вакцинацію?

05 листопада 2021, 12:34

Як замовити видачу Міжнародного свідоцтва про вакцинацію?

Як замовити видачу Міжнародного свідоцтва про вакцинацію?

Для зменшення черги в наших закладах просимо завчасно замовляти «Міжнародне свідоцтво про вакцинацію» через форму за посиланням

Стосується лише тих, хто вакцинований ХОЧА Б однією дозою вакцини проти COVID-19 і має діючу декларацію з лікарями нашого закладу.

Замовлення працює в режимі «сьогодні на завтра». Тобто, якщо ви замовили свідоцтво сьогодні, то отримати його з усіма печатками можна наступного робочого дня з 14.00 до 15.30 в реєстратурі за адресою: вул. Полтавський полк, буд. 2.

Давайте разом збережемо робочий час лікарів Вітається, якщо форма буде заповнена не тільки собі, а й вашим знайомим, батькам, сусідам!

Короткі підсумки: в перший день «замовили» «Міжнародне свідоцтво про вакцинацію» 22 наших пацієнта. На 22 людини зменшилась черга до наших лікарів.

Просимо бути дуже уважними при заповненні форми – якщо буде хоча б одна помилка в написі прізвища, ім’я, по батькові чи дати народження, ми не зможемо видати документ.

І ще. Кілька пацієнтів «замовили» довідку, вказавши неправдиві дані щодо лікаря, з яким підписана декларація. Звісно ж такі довідки ми не видаємо – доступ до видачі довідки має лише лікар, що працює в нашому закладі і має діючу декларацію з пацієнтом.

Інші дописи категорії «Про вакцинацію доказово»

Як отримати документ про вакцинацію

Як отримати документ про вакцинацію Якщо зроблено щеплення 2 дозами вакцини, то є 3 шляхи отримання документа про вакцинацію: Через додаток «Дія» на смартфоні. Вже не потрібно «крутити головою», достатньо просто підтвердити запит на сертифікат.

Як швидко отримати сертифікат про вакцинацію?

Як швидко отримати сертифікат про вакцинацію? Центри вакцинації проти COVID-19 працюватимуть під час новорічно-різдвяних свят, тож українці зможуть отримати перше або друге щеплення навіть у вихідні. А ми розповімо, як отримати в цей період сертифікат про вакцинацію.

Про зменшення інтервалу між двома дозами для CoronaVac

Про зменшення інтервалу між двома дозами для CoronaVac МОЗ рекомендує використовувати мінімально можливий інтервал між двома дозами вакцини CoronaVac/Sinovac. У зв’язку зі стрімким поширенням штаму коронавірусу SARS-CoV-2 «Дельта», поступовим зростанням захворюваності в Україні та необхідністю якнайшвидше забезпечити захистом якомога більше українців…
Усі дописи категорії «Про вакцинацію доказово»