Про дітей і декларації

01 червня 2021, 10:35

Про дітей і декларації

Про дітей і декларації

📌1 червня - Міжнародний день захисту дітей. Щодо дитячого здоров’я, то декларація з лікарем - один з надійних варіантів його захисту. Dона відкриває доступ до безоплатної медичної допомоги. На сьогодні 6,7 млн дітей мають декларацію з лікарем.

📌Для того, щоб обрати сімейного лікаря або педіатра, зверніться до нашого закладу (через колл-центр або особисто). Номера телефонів колл-центру:

  • Водафон 050-35-85-088
  • Київстар 067-93-26-976

📌За дітей до 14 років декларацію з лікарем підписує один із батьків. При собі потрібно мати свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження; документи, що посвідчують особу та повноваження одного з батьків дитини або іншу особу, яка є законним представником пацієнта.

📌Якщо дитині уже виповнилося 14 років, то підписати декларацію з педіатром чи сімейним лікарем може самостійно. При собі необхідно мати паспорт, або тимчасове посвідчення громадянина України чи посвідку на постійне проживання в Україні.

Інші дописи категорії «Про декларації»

Декларація і місце проживання пацієнта

Декларація і місце проживання пацієнта Декларація з сімейним лікарем не залежить від місця реєстрації пацієнта. Нагадаємо, як діяти в разі зміни місця проживання: 📌Як знайти лікаря первинки поблизу, ми розповідали тут: https://bit.ly/3oWZJAF
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Про декларації»