Про дітей і декларації

01 червня 2021, 10:35

Про дітей і декларації

Про дітей і декларації

📌1 червня - Міжнародний день захисту дітей. Щодо дитячого здоров’я, то декларація з лікарем - один з надійних варіантів його захисту. Dона відкриває доступ до безоплатної медичної допомоги. На сьогодні 6,7 млн дітей мають декларацію з лікарем.

📌Для того, щоб обрати сімейного лікаря або педіатра, зверніться до нашого закладу (через колл-центр або особисто). Номера телефонів колл-центру:

  • Водафон 050-35-85-088
  • Київстар 067-93-26-976

📌За дітей до 14 років декларацію з лікарем підписує один із батьків. При собі потрібно мати свідоцтво про народження або документ, що підтверджує факт народження; документи, що посвідчують особу та повноваження одного з батьків дитини або іншу особу, яка є законним представником пацієнта.

📌Якщо дитині уже виповнилося 14 років, то підписати декларацію з педіатром чи сімейним лікарем може самостійно. При собі необхідно мати паспорт, або тимчасове посвідчення громадянина України чи посвідку на постійне проживання в Україні.

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Що потрібно знати про пологи?

Що потрібно знати про пологи? 📌Якщо жінка з певних причин не уклала декларацію з сімейним лікарем, чи отримає вона безоплатну медичну допомогу при пологах в межах Програми медичних гарантій?

Медогляд школярів

Медогляд школярів 📌Перед вступом у перший клас потрібно відвідати таких лікарів та пройти такі аналізи: дитячий хірург; дитячий ортопед-травматолог; дитячий офтальмолог; стоматолог; інші спеціалісти за показаннями; аналіз крові на гемоглобін; інші аналізи за показаннями.

Яку допомогу можна отримати на первинці

Яку допомогу можна отримати на первинці 📌У сімейного лікаря, терапевта чи педіатр можна отримати консультації щодо лікування легкої форми COVID-19. Пацієнти із підозрою на коронавірус можуть пройти тестування у закладі.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»