Що потрібно знати про пологи?

01 червня 2021, 08:37

Що потрібно знати про пологи?

Що потрібно знати про пологи?

📌Якщо жінка з певних причин не уклала декларацію з сімейним лікарем, чи отримає вона безоплатну медичну допомогу при пологах в межах Програми медичних гарантій?

Підставами для надання медичної допомоги при пологах є направлення лікуючого лікаря; доставлення бригадою швидкої, самозвернення при розродженні.

Якщо жінка не має декларації з лікарем, який надає первинну медичну допомогу, вона може розраховувати на весь пакет безоплатної допомоги на цей випадок.

📌Але декларація важлива для вашого здоров’я. Вона розширює доступ до безоплатних медичних послуг пацієнтів. Також наявність у породіллі декларації робить її співпрацю із пологовим будинком більш комфортною. Адже це значно спрощує та пришвидшує оформлення реєстрації медичних документів при поступленні в пологовий, оформлення електронного медичного висновку про народження дитини.

Більше у роз’ясненні НСЗУ https://cutt.ly/4naejNI

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Медогляд школярів

Медогляд школярів 📌Перед вступом у перший клас потрібно відвідати таких лікарів та пройти такі аналізи: дитячий хірург; дитячий ортопед-травматолог; дитячий офтальмолог; стоматолог; інші спеціалісти за показаннями; аналіз крові на гемоглобін; інші аналізи за показаннями.

Яку допомогу можна отримати на первинці

Яку допомогу можна отримати на первинці 📌У сімейного лікаря, терапевта чи педіатр можна отримати консультації щодо лікування легкої форми COVID-19. Пацієнти із підозрою на коронавірус можуть пройти тестування у закладі.

Безоплатні медичні послуги на первинці

Безоплатні медичні послуги на первинці 📌Кожен пацієнт, який уклав декларацію з лікарем, має право на безоплатний пакет медичних послуг на первинній ланці. В тому числі - вакцинацію.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»