Яку допомогу можна отримати на первинці

07 травня 2021, 13:17

Яку допомогу можна отримати на первинці

Яку допомогу можна отримати на первинці

📌У сімейного лікаря, терапевта чи педіатр можна отримати консультації щодо лікування легкої форми COVID-19. Пацієнти із підозрою на коронавірус можуть пройти тестування у закладі.

📌З підозрою на COVID-19 до центру надання первинної медичної допомоги можна звернутися без декларації. У разі необхідності пацієнт отримає консультацію лікаря, а також тест.

📌Після консультації, скоріш за все, пацієнту запропонують укласти декларацію з лікарем. Радимо не відмовлятися від цього. Адже для подальшого отримання повного обсягу медичних послуг потрібна декларація.

📌Рішення про лікування в амбулаторних умовах приймає лікар первинної медичної допомоги після оцінки стану пацієнта.

📌Сімейний лікар може обирати спосіб зв’язку з пацієнтом. Якщо у пацієнта погіршився стан здоров’я, але це не становить загрози для життя, дзвонити лікарю потрібно в робочі години.

📌Невідкладна ситуація потребує невідкладної допомоги, а це - дзвінок на 103.

Більше у брифінгу НСЗУ https://cutt.ly/RbWX5Dn

Інші дописи категорії «Боротьба з пандемією»

Попередній запис на вакцинацію

Попередній запис на вакцинацію Повідомляємо, що в нашому закладі успішно завершилось тестування функціоналу для попереднього запису на вакцинацію від ковід-19. Тому розпочинається попередній запис на вакцинацію для всіх, хто бажає отримати безоплатний, якісний і безпечний захист від коронавірусної хвороби.

Симптоми COVID-19?

Симптоми COVID-19? Що робити, якщо з’явились симптоми COVID-19 ❓ Залишайтесь вдома на самоізоляції. Подзвоніть своєму лікареві та опишіть симптоми. Запам’ятайте перший день появи симптомів захворювання.

Декілька питань про сімейного лікаря

Декілька питань про сімейного лікаря ✅Що робити, якщо людина має симптоми COVID-19, але декларацію з лікарем не уклала? Слід звернутися до регіональної чи національної гарячої лінії COVID-19.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Боротьба з пандемією»