Яку допомогу можна отримати на первинці

07 травня 2021, 13:17

Яку допомогу можна отримати на первинці

Яку допомогу можна отримати на первинці

📌У сімейного лікаря, терапевта чи педіатр можна отримати консультації щодо лікування легкої форми COVID-19. Пацієнти із підозрою на коронавірус можуть пройти тестування у закладі.

📌З підозрою на COVID-19 до центру надання первинної медичної допомоги можна звернутися без декларації. У разі необхідності пацієнт отримає консультацію лікаря, а також тест.

📌Після консультації, скоріш за все, пацієнту запропонують укласти декларацію з лікарем. Радимо не відмовлятися від цього. Адже для подальшого отримання повного обсягу медичних послуг потрібна декларація.

📌Рішення про лікування в амбулаторних умовах приймає лікар первинної медичної допомоги після оцінки стану пацієнта.

📌Сімейний лікар може обирати спосіб зв’язку з пацієнтом. Якщо у пацієнта погіршився стан здоров’я, але це не становить загрози для життя, дзвонити лікарю потрібно в робочі години.

📌Невідкладна ситуація потребує невідкладної допомоги, а це - дзвінок на 103.

Більше у брифінгу НСЗУ https://cutt.ly/RbWX5Dn

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Безоплатні медичні послуги на первинці

Безоплатні медичні послуги на первинці 📌Кожен пацієнт, який уклав декларацію з лікарем, має право на безоплатний пакет медичних послуг на первинній ланці. В тому числі - вакцинацію.

Знову про Доступні ліки у 2021 році

Знову про Доступні ліки у 2021 році 📌За програмою “Доступні ліки” пацієнти можуть отримати безоплатно чи з незначною доплатою лікарські засоби від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми, діабету II типу, а також для первинної та вторинної профілактики інфарктів та інсультів.

Яку допомогу може отримати пацієнт?

Яку допомогу може отримати пацієнт? 📌Держава гарантує пацієнтам надання необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів, які передбачені Програмою медичних гарантій, безоплатно https://bit.ly/3tkcPrk. 📌До гарантованого пакету в Україні входять: екстрена медична допомога; первинна, спеціалізована, паліативна медична допомога; реабілітація; медична допомога у зв’язку з вагітністю та пологами;“Доступні ліки”.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»