Безоплатні медичні послуги на первинці

21 квітня 2021, 10:43

Безоплатні медичні послуги на первинці

Безоплатні медичні послуги на первинці

📌Кожен пацієнт, який уклав декларацію з лікарем, має право на безоплатний пакет медичних послуг на первинній ланці. В тому числі - вакцинацію.

📌Відповідно до Календаря, дитину можна безоплатно вакцинувати проти 10 інфекційних захворювань. Туберкульозу, поліомієліту, дифтерії, правцю, кашлюку, кору, паротиту, краснухи, вірусного гепатиту В, гемофільної інфекції. Дорослий безоплатно отримує щеплення від дифтерії та правця - кожні 10 років.

📌Пацієнт може зробити безоплатно щеплення в комунальних закладах охорони здоров'я, які надають первинну медичну допомогу, а також в приватних закладах і в лікарів-ФОП, які підписали договір з НСЗУ. Головна умова - декларація з лікарем.

В Білопільському центрі первинної медичної допомоги в наявності є всі вакцини, що передбачені Національним календарем вакцинації

📌Вакцина проти сказу закуповується безоплатна і робиться за необхідністю. Ті, хто отримав травму від тварини з підозрою на сказ, мають звернутися до найближчого травмпункту.

📌У Програмі медичних гарантій передбачений окремий пакет вакцинації від COVID-19.

Станом на зараз (21 квітня) у нашому центрі провакциновано від ковід-19 50 осіб, що підлягають вакцинації на другому етапі вакцинації. Наразі очікуємо нову партію вакцин. Нагадуємо, що записати себе та своїх близьких на можна тут http://cpmd.info/blog/index_post_1615816378.htm або за телефонами нашого колл-центру

Більше у брифінгу НСЗУ http://surl.li/rjrz

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Знову про Доступні ліки у 2021 році

Знову про Доступні ліки у 2021 році 📌За програмою “Доступні ліки” пацієнти можуть отримати безоплатно чи з незначною доплатою лікарські засоби від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми, діабету II типу, а також для первинної та вторинної профілактики інфарктів та інсультів.

Яку допомогу може отримати пацієнт?

Яку допомогу може отримати пацієнт? 📌Держава гарантує пацієнтам надання необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів, які передбачені Програмою медичних гарантій, безоплатно https://bit.ly/3tkcPrk. 📌До гарантованого пакету в Україні входять: екстрена медична допомога; первинна, спеціалізована, паліативна медична допомога; реабілітація; медична допомога у зв’язку з вагітністю та пологами;“Доступні ліки”.

Ліки для пацієнтів з цукровим діабетом

Ліки для пацієнтів з цукровим діабетом 📌Пацієнти з діабетом ІІ типу можуть отримувати “Доступні ліки” за електронним рецептом. Це 48 лікарських засобів. 📌З 1 липня НСЗУ адмініструватиме програму реімбурсації інсулінів.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»