Знову про Доступні ліки у 2021 році

19 квітня 2021, 14:29

Знову про Доступні ліки у 2021 році

Знову про Доступні ліки у 2021 році

📌За програмою “Доступні ліки” пацієнти можуть отримати безоплатно чи з незначною доплатою лікарські засоби від серцево-судинних захворювань, бронхіальної астми, діабету II типу, а також для первинної та вторинної профілактики інфарктів та інсультів.

📌Ці категорії хвороб покриваються програмою, тому що саме від них найчастіше помирають українці, або ж якість їхнього життя суттєво знижується. При тому, що ці захворювання можна ефективно лікувати амбулаторно.

📌Наразі у програму “Доступні ліки” входить 297 лікарських засобів, а кількість безоплатних складає 93.

📌Повний список лікарських засобів, які беруть участь у програмі «Доступні ліки», можна переглянути https://bit.ly/3g0GZMC. Проскрольте до кінця сторінки та завантажте список ліків у форматі exсel.

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Яку допомогу може отримати пацієнт?

Яку допомогу може отримати пацієнт? 📌Держава гарантує пацієнтам надання необхідних їм медичних послуг та лікарських засобів, які передбачені Програмою медичних гарантій, безоплатно https://bit.ly/3tkcPrk. 📌До гарантованого пакету в Україні входять: екстрена медична допомога; первинна, спеціалізована, паліативна медична допомога; реабілітація; медична допомога у зв’язку з вагітністю та пологами;“Доступні ліки”.

Ліки для пацієнтів з цукровим діабетом

Ліки для пацієнтів з цукровим діабетом 📌Пацієнти з діабетом ІІ типу можуть отримувати “Доступні ліки” за електронним рецептом. Це 48 лікарських засобів. 📌З 1 липня НСЗУ адмініструватиме програму реімбурсації інсулінів.

Амбулаторна медична допомога у 2021 році

Амбулаторна медична допомога у 2021 році 📌Амбулаторна допомога включає консультації спеціалістів, лабораторні та інструментальні дослідження, лікувальні процедури, малі хірургічні втручання, лікування в умовах денного стаціонару. 📌Пакет амбулаторної допомоги має назву “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах”.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»