Ліки для пацієнтів з цукровим діабетом

08 квітня 2021, 15:05

Ліки для пацієнтів з цукровим діабетом

Ліки для пацієнтів з цукровим діабетом

📌Пацієнти з діабетом ІІ типу можуть отримувати “Доступні ліки” за електронним рецептом. Це 48 лікарських засобів.

📌З 1 липня НСЗУ адмініструватиме програму реімбурсації інсулінів. Усі учасники процесу користуватимуться перевагами, які надає єдиний платник, як це зараз відбувається з “Доступними ліками”.

📌Інсулін пацієнти зможуть отримувати безоплатно або з доплатою за електронним рецептом. Виписати його зможе як ендокринолог, який призначає лікування. Так і сімейний лікар.

📌Зараз фінансування програми відшкодування вартості інсулінів відбувається за субвенцією. Розмір її є недостатнім. Місцеві бюджети змушені дофінансовувати програму. Різна спроможність громад спричиняє ризики неможливості забезпечити пацієнтів препаратами в деяких областях.

📌З другого півріччя цього року бюджет на інсуліни збільшено до понад 1 млрд грн на 6 місяців. Цього достатньо, щоб забезпечити всіх пацієнтів гарантованим інсуліном згідно з категоріями.

Більше у брифінгу НСЗУ https://cutt.ly/AcDsr2A

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Амбулаторна медична допомога у 2021 році

Амбулаторна медична допомога у 2021 році 📌Амбулаторна допомога включає консультації спеціалістів, лабораторні та інструментальні дослідження, лікувальні процедури, малі хірургічні втручання, лікування в умовах денного стаціонару. 📌Пакет амбулаторної допомоги має назву “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах”.

Знову про електронні направлення

Знову про електронні направлення 📌З 1 квітня почне дію Програма медичних гарантій-2021. Правила доступу пацієнтів до безоплатних послуг не змінюються. Потрібна декларація з сімейним лікарем, електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря та вибір лікарні, яка має відповідний контракт з НСЗУ.

Стаціонарна медична допомога

Стаціонарна медична допомога 📌Що таке стаціонарна допомога? Стаціонарна медична допомога - це та, яку пацієнт отримує у стаціонарних умовах медзакладу. Це може бути як медична допомога без хірургічних втручань, так і операції.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»