Захворюваність стрімко зростає

06 квітня 2021, 13:37

Захворюваність стрімко зростає

Захворюваність стрімко зростає

Стрімко зростає захворюваність на ковід-19 серед мешканців нашої території. Щодня реєструється десятки нових випадків захворювань серед пацієнтів. Нажаль, хворіють і наші лікарі, і наші медичні сестри. Навантаження на тих, хто залишився «в строю», досягає пікових значень.

Велике прохання для збереження контрольованості ситуації та запобігання черг записуватися на прийом до лікарів заздалегідь за телефонами колл-центру:

  • Водафон 050-35-85-088
  • Київстар 067-93-26-976

Або можна записатися самостійно онлайн. Інструкція щодо онлайн-запису http://cpmd.info/online.htm

Всім пацієнтам, хто не записався на прийом, просимо поставитися з розумінням до того, що в першу чергу буде вестися прийом пацієнтів за попереднім записом.

До стабілізації ситуації просимо утриматися від візитів до лікаря з планових питань, наприклад отримання електронного рецепту за програмою «Доступні ліки» можливо і без візиту до лікаря – просто зателефонуйте до лікаря.

Сьогодні ми отримали нарешті першу партію для вакцинації від коронавірусу – 50 доз вакцини Covishield (Astra Zeneka\Oxford). Згідно з нормативною базою зараз проходить 2-ий етап вакцинації, при якому щеплення отримають:

  1. Медичні працівники нашого центру та міської лікарні
  2. Соціальні працівники
  3. Працівники поліції
  4. Особи віком 80+

Хто ще не записав на вакцинацію себе чи своїх рідних, прохання зробити це зараз за телефонами колл-центру або самостійно онлайн http://cpmd.info/blog/index_post_1615816378.htm

Саме з цього списку очікування ми і будемо запрошувати на вакцинацію.

Наголошуємо, що вакцинація буде проводитися лише за попереднім записом!!!

Для довідки, зараз в цьому списку очікування 118 пацієнтів. Вакцинація безкоштовна.

Інші дописи категорії «Керівник. Думки вголос»

Тези про вакцинацію

Тези про вакцинацію Відразу попереджую – Long read. Зараз почали точитися на самих різних ток-шоу з екранів телевізорів палкі дискусії у зв’язку з майбутньою вакцинацією від ковіду.

Всьо пропало - сімейний лікар не дав направлення?!

Всьо пропало - сімейний лікар не дав направлення?! Хочу додати трохи інформації щодо електронних направлень і черг в наших амбулаторіях. На жаль, ми зараз переживаємо непрості часи по подоланню страшної пандемії.

Знову про людський фактор...

Знову про людський фактор... Пройшло вже достатньо часу з 1 квітня 2020 року, коли стартувала реформа вторинної ланки медичної допомоги. Тобто, за ці майже 5 місяців повинні були в повному обсязі запрацювати механізми роботи в електронній системі охорони здоров’я на всіх ланках.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Керівник. Думки вголос»