Амбулаторна медична допомога у 2021 році

29 березня 2021, 13:06

Амбулаторна медична допомога у 2021 році

Амбулаторна медична допомога у 2021 році

📌Амбулаторна допомога включає консультації спеціалістів, лабораторні та інструментальні дослідження, лікувальні процедури, малі хірургічні втручання, лікування в умовах денного стаціонару.

📌Пакет амбулаторної допомоги має назву “Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах”. У ньому прописаний чіткий перелік послуг, які може отримати пацієнт. Перелік на сайті НСЗУ https://nszu.gov.ua/vimogi-pmg-2021 у файлі “Специфікації” до пакету.

📌Пацієнт має право безоплатно отримати всі необхідні йому лабораторні чи інструментальні дослідження, на які є направлення і які дозволяють зробити потужності закладів, що мають договір на амбулаторну допомогу.

📌Амбулаторна допомога є безоплатною для пацієнта, якщо є електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря. Без направлення можна звернутися до педіатра, гінеколога, психіатра, стоматолога, нарколога, фтизіатра, та лікаря, у якого пацієнт під наглядом.

Більше у брифінгу НСЗУ https://cutt.ly/wx14N2x

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Знову про електронні направлення

Знову про електронні направлення 📌З 1 квітня почне дію Програма медичних гарантій-2021. Правила доступу пацієнтів до безоплатних послуг не змінюються. Потрібна декларація з сімейним лікарем, електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря та вибір лікарні, яка має відповідний контракт з НСЗУ.

Стаціонарна медична допомога

Стаціонарна медична допомога 📌Що таке стаціонарна допомога? Стаціонарна медична допомога - це та, яку пацієнт отримує у стаціонарних умовах медзакладу. Це може бути як медична допомога без хірургічних втручань, так і операції.

Роль сімейного лікаря

Роль сімейного лікаря 📌Багато людей ще досі вважає, що сімейний лікар, педіатр або терапевт потрібні лише для того, щоб отримати якусь довідку чи направлення. Таке споживче ставлення - неправильне.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»