Стаціонарна медична допомога

29 березня 2021, 10:05

Стаціонарна медична допомога

Стаціонарна медична допомога

📌Що таке стаціонарна допомога? Стаціонарна медична допомога - це та, яку пацієнт отримує у стаціонарних умовах медзакладу. Це може бути як медична допомога без хірургічних втручань, так і операції.

📌Якщо пацієнт не потребує оперативних втручань, допомога йому надається в межах пакету “Стаціонарна допомога дорослим і дітям без проведення хірургічних операцій”. Більшість госпіталізацій відбувається саме за цим пакетом і їх ще називають терапевтичними. У межах Програми медичних гарантій пацієнт має право також на безоплатні хірургічні операції.

📌Як пацієнту отримати безоплатну стаціонарну допомогу? У кількох випадках: - якщо є направлення сімейного або лікуючого лікаря; - якщо пацієнта доставляє до лікарні бригада екстреної медичної допомоги; - за самозверненням у невідкладному стані.

Більше у роз’ясненні https://cutt.ly/ZxZqT4b

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Роль сімейного лікаря

Роль сімейного лікаря 📌Багато людей ще досі вважає, що сімейний лікар, педіатр або терапевт потрібні лише для того, щоб отримати якусь довідку чи направлення. Таке споживче ставлення - неправильне.

Розширено перелік Доступних ліків

Розширено перелік Доступних ліків 📌МОЗ затвердило новий Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації. Відтепер пацієнти можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою лікарські засоби для первинної і вторинної профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.

Кадрові зміни серед лікарів

Кадрові зміни серед лікарів Повідомляємо про кадрові зміни серед лікарів. Завідуюча АЗПСМ м. Ворожба Заріцька Анастасія Ігорівна пішла у тривалу відпустку у зв’язку з вагітністю і пологами (декретну).
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»