Попередній запис на вакцинацію

15 березня 2021, 16:52

Попередній запис на вакцинацію

Попередній запис на вакцинацію

Повідомляємо, що в нашому закладі успішно завершилось тестування функціоналу для попереднього запису на вакцинацію від ковід-19.

Тому розпочинається попередній запис на вакцинацію для всіх, хто бажає отримати безоплатний, якісний і безпечний захист від коронавірусної хвороби.

Для чого ми «ізобрєталі вєлосіпєд»?

Так, на рівні держави запрацював механізм попереднього запису на вакцинацію через додаток «Дія». Але постає питання:

  • чи у всіх є можливість скористатися цим додатком?
  • Інше питання – як зареєструвати на вакцинацію людей без смартфону, якісного інтернету, без цього додатку?

Тому нами і запроваджено власний попередній запис.

Через цю форму можна зареєструвати не тільки себе, а й Ваших родичів, близьких та друзів (важлива умова – наявність діючої декларації саме з лікарями нашого закладу!!!)

До цього моменту до нас вже почали звертатися люди щодо попереднього запису і наші співробітники записували ці звернення у блокнотики, зошити, папірці. Тепер це в минулому.
Кожен може зареєструвати самостійно себе та своїх близьких. І ці дані нікуди не зникнуть. Скажемо більше, можна записатися і через наш колл-центр. В цьому випадку спеціаліст колл-центру теж запише Вас на вакцинацію саме через цю форму
https://forms.gle/yRcPkETv2Mnap7qf6

P.S. Як тільки буде доступна вакцина саме для Вашої вікової групи, ми повідомимо зручний для Вас дату та час для вакцинації на Ваш контактний номер телефону.

Просимо поставитися з розумінням до того, що ми не знаємо, коли та яка вакцина буде доступна саме для Вашої вікової групи. Але будь-яка вакцина буде мати прекваліфікацію Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я!

Тобто, вакцина буде безпечною і дієвою!

Зупинимо ковід разом!!!

https://forms.gle/yRcPkETv2Mnap7qf6

Останнім часом в мережі поширились багато неправдивих повідомлень про вакцинацію від ковід. За оцім посиланням знаходяться всі фейки та їх спростування. Тобто, вся правда про вакцинацію!!!

Інші дописи категорії «Боротьба з пандемією»

Симптоми COVID-19?

Симптоми COVID-19? Що робити, якщо з’явились симптоми COVID-19 ❓ Залишайтесь вдома на самоізоляції. Подзвоніть своєму лікареві та опишіть симптоми. Запам’ятайте перший день появи симптомів захворювання.

Декілька питань про сімейного лікаря

Декілька питань про сімейного лікаря ✅Що робити, якщо людина має симптоми COVID-19, але декларацію з лікарем не уклала? Слід звернутися до регіональної чи національної гарячої лінії COVID-19.

Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19

Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19 📌Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19, потрібно повідомити про симптоми лікаря, з яким укладено декларацію, а також акушера-гінеколога, який спостерігає за вагітною.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Боротьба з пандемією»