Роль сімейного лікаря

24 лютого 2021, 14:53

Роль сімейного лікаря

Роль сімейного лікаря

📌Багато людей ще досі вважає, що сімейний лікар, педіатр або терапевт потрібні лише для того, щоб отримати якусь довідку чи направлення. Таке споживче ставлення - неправильне.

📌Лікар первинної ланки – фахівець, до якого звертаються перш за все, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації тощо.

📌Лікар первинки спостерігає пацієнтів із хронічними хворобами та допомагає їм контролювати свій стан.

📌Сімейні лікарі можуть лікувати інфекції та травми. Вести неускладнену вагітність. Надавати окремі послуги паліативної допомоги – спостерігати важкохворого пацієнта, виписувати знеболювальні.

📌Сімейний лікар сприяє отриманню кращого досвіду взаємодії із системою охорони здоров’я: робить людей більш обізнаними щодо власного здоров’я та інформує про доступ до різних медичних послуг, пропонує оптимальні маршрути для обстеження та лікування.

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Розширено перелік Доступних ліків

Розширено перелік Доступних ліків 📌МОЗ затвердило новий Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації. Відтепер пацієнти можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою лікарські засоби для первинної і вторинної профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.

Кадрові зміни серед лікарів

Кадрові зміни серед лікарів Повідомляємо про кадрові зміни серед лікарів. Завідуюча АЗПСМ м. Ворожба Заріцька Анастасія Ігорівна пішла у тривалу відпустку у зв’язку з вагітністю і пологами (декретну).

Лікування серцево-судинних захворювань

Лікування серцево-судинних захворювань 📌Згідно з дослідженнями Глобальної програми, що оцінює втрату працездатності та смертність, у 2019 році серцево-судинні хвороби визнали основними причинами смертності та інвалідності у світі.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»