Розширено перелік Доступних ліків

17 лютого 2021, 11:25

Розширено перелік Доступних ліків

Розширено перелік Доступних ліків

📌МОЗ затвердило новий Реєстр лікарських засобів, які підлягають реімбурсації. Відтепер пацієнти можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою лікарські засоби для первинної і вторинної профілактики та лікування серцево-судинних захворювань.

📌У реєстр додали 3 нові міжнародні непатентовані назви. Це - ацетилсаліцилова кислота, ніфедипін та варфарин. Ці препарати виписують пацієнтам для профілактики інсульту та інфаркту, в тому числі тим пацієнтам, які уже перенесли ці захворювання.

📌Загалом кількість лікарських засобів у новому Реєстрі збільшилася на 33 позиції і наразі їх 297.

📌93 лікарські засоби пацієнти можуть отримати повністю безоплатно. Це на 8 більше, ніж у попередньому Реєстрі. Інші - з невеликою доплатою.

📌Найбільша кількість лікарських засобів препарату метформін - 37 позицій. Його виписують пацієнтам з діабетом 2 типу.

📌Реєстр ліків (внизу сторінки) Linkhttps://cutt.ly/Kk90KaG

📌Електронна карта аптек https://cutt.ly/Mk90V9l

Більше у брифінгу https://cutt.ly/2k97ymO

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Кадрові зміни серед лікарів

Кадрові зміни серед лікарів Повідомляємо про кадрові зміни серед лікарів. Завідуюча АЗПСМ м. Ворожба Заріцька Анастасія Ігорівна пішла у тривалу відпустку у зв’язку з вагітністю і пологами (декретну).

Лікування серцево-судинних захворювань

Лікування серцево-судинних захворювань 📌Згідно з дослідженнями Глобальної програми, що оцінює втрату працездатності та смертність, у 2019 році серцево-судинні хвороби визнали основними причинами смертності та інвалідності у світі.

Хто виписує направлення на обстеження?

Хто виписує направлення на обстеження? У коментарях часто запитують. Хто виписує е-направлення пацієнту на призначені лікуючим лікарем обстеження❓ Сам лікуючий лікар чи лікар, з яким укладено декларацію❓ Відповідаємо 👇 🔹 Електронне направлення виписує той лікар, якому потрібні результати того чи іншого обстеження для оцінки стану здоров’я пацієнта.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»