Кадрові зміни серед лікарів

15 лютого 2021, 14:04

Кадрові зміни серед лікарів

Кадрові зміни серед лікарів

Повідомляємо про кадрові зміни серед лікарів. Завідуюча АЗПСМ м. Ворожба Заріцька Анастасія Ігорівна пішла у тривалу відпустку у зв’язку з вагітністю і пологами (декретну).

Обов’язки завідуючої АЗПСМ м. Ворожба покладено на лікаря цієї ж амбулаторії Гуральник Любов Вінцентасівну.

На жаль, призначити лікаря на заміну Анастасії Ігорівні наразі немає жодної можливості через брак лікарів.

Добра новина для всіх, хто має декларацію з Анастасією Ігорівною – декларації залишаються ЧИННИМИ. Це означає, що пацієнт може звернутися до будь-якого лікаря нашого центру.

Дорослим пацієнтам м. Ворожба рекомендуємо звертатися до Любові Вінцентасівни. А от діткам доведеться звертатися до педіатрів АЗПСМ м. Білопілля – жодних перешкод не буде.

В разі, якщо ж пацієнти Анастасії Ігорівни побажають перепідписати декларації з іншими лікарями, то вони мають на це право. Але «вільні» місця залишилися лише у лікарів Кісіхіної Олени Олексіївни та Білецької Людмили Максимівни (обидві – АЗПСМ м. Білопілля).

Побажаємо Анастасії Ігорівні здоров’я і щастя!!!

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Лікування серцево-судинних захворювань

Лікування серцево-судинних захворювань 📌Згідно з дослідженнями Глобальної програми, що оцінює втрату працездатності та смертність, у 2019 році серцево-судинні хвороби визнали основними причинами смертності та інвалідності у світі.

Хто виписує направлення на обстеження?

Хто виписує направлення на обстеження? У коментарях часто запитують. Хто виписує е-направлення пацієнту на призначені лікуючим лікарем обстеження❓ Сам лікуючий лікар чи лікар, з яким укладено декларацію❓ Відповідаємо 👇 🔹 Електронне направлення виписує той лікар, якому потрібні результати того чи іншого обстеження для оцінки стану здоров’я пацієнта.

Маршрут пацієнта при підозрі на інсульт

Маршрут пацієнта при підозрі на інсульт 📌Інсульт - це гостре порушення мозкового кровообігу. Основне правило лікування звучить так: Час - це мозок! 📌При підозрі на інсульт потрібно одразу викликати швидку за номером 103 та максимально точно описати симптоми та стан людини.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»