Лікування серцево-судинних захворювань

15 лютого 2021, 12:38

Лікування серцево-судинних захворювань

Лікування серцево-судинних захворювань

📌Згідно з дослідженнями Глобальної програми, що оцінює втрату працездатності та смертність, у 2019 році серцево-судинні хвороби визнали основними причинами смертності та інвалідності у світі.

📌Профілактика, діагностика та їх лікування - в особливому фокусі Програми медичних гарантій.

📌Симптоми серцево-судинних захворювань, за яких слід звернутися до сімейного лікаря: болісні та неприємні відчуття у ділянці груднини; задишка, поява набряків, запаморочення і головний біль, порушення ритму або частоти серцевих скорочень.

📌Лабораторні та інструментальні дослідження, кардіограма, аналіз крові на холестерин є у безоплатному пакеті на первинці.

📌Сімейний лікар, за потреби, виписує електронне направлення на консультацію до кардіолога, на аналізи, УЗД тощо. Ці медичні послуги для пацієнта є безоплатними.

📌Лікування інсульту та інфаркту є безоплатним у закладах, що мають відповідний договір з НСЗУ.

Більше у брифінгу https://cutt.ly/JkBMk0B

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Хто виписує направлення на обстеження?

Хто виписує направлення на обстеження? У коментарях часто запитують. Хто виписує е-направлення пацієнту на призначені лікуючим лікарем обстеження❓ Сам лікуючий лікар чи лікар, з яким укладено декларацію❓ Відповідаємо 👇 🔹 Електронне направлення виписує той лікар, якому потрібні результати того чи іншого обстеження для оцінки стану здоров’я пацієнта.

Маршрут пацієнта при підозрі на інсульт

Маршрут пацієнта при підозрі на інсульт 📌Інсульт - це гостре порушення мозкового кровообігу. Основне правило лікування звучить так: Час - це мозок! 📌При підозрі на інсульт потрібно одразу викликати швидку за номером 103 та максимально точно описати симптоми та стан людини.

Безоплатні обстеження на первинці

Безоплатні обстеження на первинці Держава гарантує безоплатну медичну допомогу у лікаря чи лікарки первинної ланки, а перелік послуг чітко визначений, і зокрема, включає: консультації лікаря; вакцинацію дітей та дорослих згідно календарем щеплень; базові дослідження та аналізи.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»