Що робити при перших симптомах COVID-19?

07 грудня 2020, 11:54

Що робити при перших симптомах COVID-19?

Що робити при перших симптомах COVID-19?

Що робити, якщо з'явились симптоми COVID-19?

Залишайтесь вдома на самоізоляції. Повідомте всіх, з ким мали близький контакт за декілька днів до появи симптомів. Подзвоніть своєму лікареві та опишіть симптоми.

📌Хто має право на консультацію сімейного лікаря у разі підозри на COVID-19 та відбір зразків для тестування?

Пацієнт з декларацією звертається до свого сімейного лікаря. Пацієнт без декларації може звернутися до найближчого центру, який надає первинну медичну допомогу.

📌Чого не можна робити при амбулаторному лікуванні COVID-19?

Не можна порушувати самоізоляцію або масковий режим, виходячи в громадські місця. Не потрібно робити КТ чи рентген відразу з появою перших симптомів захворювання.

📌Чи може пацієнт з COVID-19 обрати лікарню, куди його госпіталізують?

Ні. Госпіталізація пацієнтів з COVID-19 відбувається тільки у ті лікарні, які спеціально визначені для надання стаціонарної допомоги таким пацієнтам.

Інші дописи категорії «Лікар рекомендує»

ХРОНІЧНЕ ОБСТРУКТИВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ

ХРОНІЧНЕ ОБСТРУКТИВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ ✅ Хронічне обструктивне захворювання легень, або ХОЗЛ, є загальною назвою групи хвороб дихальної системи. До лікаря варто звернутись, якщо спостерігається тривалий кашель протягом трьох та більше тижнів, а також задишка при фізичній активності.

Інсульт: що потрібно знати пацієнту?!

Інсульт: що потрібно знати пацієнту?! Інсульт- хвороба, яка здатна суттєво зруйнувати здоров’я та плани на майбутнє людини. 📌На 51% поведінка та спосіб життя призводить до появи цього захворювання.

Чи можна отримати Доступні ліки у селі?

Чи можна отримати Доступні ліки у селі? 📌 Пацієнт може отримати “Доступні ліки” в будь-якому населеному пункті, де є аптека чи аптечний пункт, які беруть участь у програмі реімбурсації.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Лікар рекомендує»