ХРОНІЧНЕ ОБСТРУКТИВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ

18 листопада 2020, 14:55

ХРОНІЧНЕ ОБСТРУКТИВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ

ХРОНІЧНЕ ОБСТРУКТИВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ

✅ Хронічне обструктивне захворювання легень, або ХОЗЛ, є загальною назвою групи хвороб дихальної системи. До лікаря варто звернутись, якщо спостерігається тривалий кашель протягом трьох та більше тижнів, а також задишка при фізичній активності.

✅ На первинній ланці сімейний лікар надасть пацієнту консультацію щодо профілактики ХОЗЛ та, зважаючи на стан здоров’я людини, випише е-направлення на консультацію до лікаря-пульмонолога.

✅ Діагностування ХОЗЛ здійснюється, зокрема, за допомогою бронхоспірометрії. За ПМГ ця процедура є безоплатною. За понад 7 місяців роботи Програми медичних гарантій створено 9 284 направлень на бронхоспірометрію та спірометрію з фізичним навантаженням.

✅ Оплата за лікування пацієнта з ХОЗЛ від держави відбувається за терапевтичним пакетом медичних послуг. У стаціонарі безоплатним буде: лабораторна та інструментальна діагностика, лікування (зокрема, медикаментозне та знеболення).

Детальніше - https://bit.ly/32PWVtJ.

Інші дописи категорії «Лікар рекомендує»

Інсульт: що потрібно знати пацієнту?!

Інсульт: що потрібно знати пацієнту?! Інсульт- хвороба, яка здатна суттєво зруйнувати здоров’я та плани на майбутнє людини. 📌На 51% поведінка та спосіб життя призводить до появи цього захворювання.

Чи можна отримати Доступні ліки у селі?

Чи можна отримати Доступні ліки у селі? 📌 Пацієнт може отримати “Доступні ліки” в будь-якому населеному пункті, де є аптека чи аптечний пункт, які беруть участь у програмі реімбурсації.

Без болю про знеболення

Без болю про знеболення 📌Опіоїдні анальгетики є житєво необхідними при лікуванні сильного больового синдрому та наданні паліативної допомоги. Вони мають доведену ефективність та, при правильному призначенні, здатні покращити якість та тривалість життя пацієнта.
Усі дописи категорії «Лікар рекомендує»