ХРОНІЧНЕ ОБСТРУКТИВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ

18 листопада 2020, 14:55

ХРОНІЧНЕ ОБСТРУКТИВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ

ХРОНІЧНЕ ОБСТРУКТИВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ

✅ Хронічне обструктивне захворювання легень, або ХОЗЛ, є загальною назвою групи хвороб дихальної системи. До лікаря варто звернутись, якщо спостерігається тривалий кашель протягом трьох та більше тижнів, а також задишка при фізичній активності.

✅ На первинній ланці сімейний лікар надасть пацієнту консультацію щодо профілактики ХОЗЛ та, зважаючи на стан здоров’я людини, випише е-направлення на консультацію до лікаря-пульмонолога.

✅ Діагностування ХОЗЛ здійснюється, зокрема, за допомогою бронхоспірометрії. За ПМГ ця процедура є безоплатною. За понад 7 місяців роботи Програми медичних гарантій створено 9 284 направлень на бронхоспірометрію та спірометрію з фізичним навантаженням.

✅ Оплата за лікування пацієнта з ХОЗЛ від держави відбувається за терапевтичним пакетом медичних послуг. У стаціонарі безоплатним буде: лабораторна та інструментальна діагностика, лікування (зокрема, медикаментозне та знеболення).

Детальніше - https://bit.ly/32PWVtJ.

Інші дописи категорії «Лікар рекомендує»

Інсульт: що потрібно знати пацієнту?!

Інсульт: що потрібно знати пацієнту?! Інсульт- хвороба, яка здатна суттєво зруйнувати здоров’я та плани на майбутнє людини. 📌На 51% поведінка та спосіб життя призводить до появи цього захворювання.

Чи можна отримати Доступні ліки у селі?

Чи можна отримати Доступні ліки у селі? 📌 Пацієнт може отримати “Доступні ліки” в будь-якому населеному пункті, де є аптека чи аптечний пункт, які беруть участь у програмі реімбурсації.

Без болю про знеболення

Без болю про знеболення 📌Опіоїдні анальгетики є житєво необхідними при лікуванні сильного больового синдрому та наданні паліативної допомоги. Вони мають доведену ефективність та, при правильному призначенні, здатні покращити якість та тривалість життя пацієнта.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Лікар рекомендує»