Декілька питань про сімейного лікаря

09 листопада 2020, 15:05

Декілька питань про сімейного лікаря

Декілька питань про сімейного лікаря

✅Що робити, якщо людина має симптоми COVID-19, але декларацію з лікарем не уклала? Слід звернутися до регіональної чи національної гарячої лінії COVID-19.

✅ Чи можна під час пандемії укласти декларацію онлайн? Онлайн-процедура подання декларації наразі неможлива. Декларацію потрібно підписати пацієнту особисто.

✅Чи мають пацієнта повідомляти, що його сімейний лікар звільнився? Так, заклади повинні розміщувати таку інформацію на стендах, на сайті, у соцмережах чи індивідуально повідомляти.

✅ Де можна знайти перелік лікарів, до яких ще можна подати декларацію? На сайті НСЗУ https://bit.ly/3k8VpZr

✅ Чи повинен сімейний лікар давати пацієнту власний номер мобільного і чи можна дзвонити сімейному лікарю в будь-який час, якщо з’явились симптоми COVID-19?

Сімейний лікар може обирати спосіб зв’язку з пацієнтом. Це може бути або особистий номер, або робочий месенджер.

Дзвонити лікарю потрібно в робочі години!

. У невідкладній ситуації телефонувати 103.

Більше у роз’ясненні НСЗУ https://bit.ly/3exg

Інші дописи категорії «Боротьба з пандемією»

Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19

Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19 📌Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19, потрібно повідомити про симптоми лікаря, з яким укладено декларацію, а також акушера-гінеколога, який спостерігає за вагітною.

В Україні запустили гарячу лінію щодо коронавірусу

В Україні запустили гарячу лінію щодо коронавірусу Міністерство охорони здоров'я 2 листопада запустило всеукраїнський контакт-центр для протидії COVID-19, який працюватиме цілодобово, через те, що регіональні гарячі лінії не справляються з завантаженістю.

Чи потрібен пульсоксиметр вдома?

Чи потрібен пульсоксиметр вдома? 📌Пульсоксиметр вимірює рівень кисню, або насичення киснем у крові. Моніторинг рівня кисню буде важливим, коли пацієнти із легкою формою підтвердженого або ймовірного захворювання на COVID-19 лікуються вдома.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Боротьба з пандемією»