Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19

06 листопада 2020, 11:34

Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19

Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19

📌Якщо у вагітної є підозра або підтверджений діагноз COVID-19, потрібно повідомити про симптоми лікаря, з яким укладено декларацію, а також акушера-гінеколога, який спостерігає за вагітною.

📌Вагітна не залишиться без медичної допомоги, якщо її стан потребує госпіталізації. У кожному регіоні є пологові будинки, які визначені для надання допомоги вагітним з підозрою чи підтвердженим COVID-19.

📌Жінку госпіталізують у разі початку пологової діяльності, навіть якщо вона на самоізоляції та не має підтвердженого COVID-19.

📌Також якщо у вагітної відсутня пологова діяльність, але важкий чи середньої важкості стан перебігу COVID-19.

📌Якщо у вагітної відсутня пологова діяльність, але наявна акушерська або супутня екстрагенітальна патологія за рішенням лікаря її також госпіталізують.

Інші дописи категорії «Боротьба з пандемією»

В Україні запустили гарячу лінію щодо коронавірусу

В Україні запустили гарячу лінію щодо коронавірусу Міністерство охорони здоров'я 2 листопада запустило всеукраїнський контакт-центр для протидії COVID-19, який працюватиме цілодобово, через те, що регіональні гарячі лінії не справляються з завантаженістю.

Чи потрібен пульсоксиметр вдома?

Чи потрібен пульсоксиметр вдома? 📌Пульсоксиметр вимірює рівень кисню, або насичення киснем у крові. Моніторинг рівня кисню буде важливим, коли пацієнти із легкою формою підтвердженого або ймовірного захворювання на COVID-19 лікуються вдома.

Коли йти та припиняти самоізоляцію?!

Коли йти та припиняти самоізоляцію?! 📌Самоізоляція потрібна для тих, хто має симптоми або встановлений COVID-19. А також для тих, очікує результати тесту на коронавірус або близько контактував з особами, що захворіли.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Боротьба з пандемією»