Чи потрібен пульсоксиметр вдома?

02 листопада 2020, 20:46

Чи потрібен пульсоксиметр вдома?

Чи потрібен пульсоксиметр вдома?

📌Пульсоксиметр вимірює рівень кисню, або насичення киснем у крові. Моніторинг рівня кисню буде важливим, коли пацієнти із легкою формою підтвердженого або ймовірного захворювання на COVID-19 лікуються вдома.

📌Пристрій кріпиться на пальці руки, краще закріплювати на середній палець. Вимірювати сатурацію краще сидячи. Важливо не рухатися в процесі вимірювань. Показники між 95-100% означають нормальний рівень кисню в крові. Показники, які є меншими за 94%, мають оцінювати медичні працівники.

📌Радимо пацієнтам, які лікуються вдома та мають змогу вимірювати сатурацію, записувати щоденні показники, щоб побачити зміни. Якщо сатурація нижче 94%, краще повідомити про це лікаря.

Інші дописи категорії «Боротьба з пандемією»

Коли йти та припиняти самоізоляцію?!

Коли йти та припиняти самоізоляцію?! 📌Самоізоляція потрібна для тих, хто має симптоми або встановлений COVID-19. А також для тих, очікує результати тесту на коронавірус або близько контактував з особами, що захворіли.

5 питань про COVID-19?

5 питань про COVID-19? 📌 Чи має право пацієнт з підозрою чи COVID-19 на безоплатне КТ або рентген? ✅ Доцільність обстежень призначає сімейний або лікуючий лікар.

Коли починати прийом антибіотиків при COVID-19?!

Коли починати прийом антибіотиків при COVID-19?! 📌 ГРВІ та антибіотики. Майже усі відомі нам ГРВІ минають за 3-7 днів. Лікування ГРВІ: рясне пиття, парацетамол або ібупрофен, сольовий розчин для носа.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Боротьба з пандемією»