Чи можна отримати Доступні ліки у селі?

02 листопада 2020, 20:31

Чи можна отримати Доступні ліки у селі?

Чи можна отримати Доступні ліки у селі?
📌

Пацієнт може отримати “Доступні ліки” в будь-якому населеному пункті, де є аптека чи аптечний пункт, які беруть участь у програмі реімбурсації. Такі аптеки мають на дверях наліпку “Тут є “Доступні ліки”. 📌На сьогодні це - понад 8740 аптек та аптечних пунктів по всій країні. Понад 1500 з них розташовані у селах та селищах міського типу. 📌Майже 480 тис. українців, які мешкають в селах та смт, отримують “Доступні ліки”, з них 2768 пацієнтів вперше приєднались до програми за останній тиждень. 📌Знайти найближчу аптеку можна на електронній мапі НСЗУ https://bit.ly/3eKd86S або ж, зателефонувавши до контакт-центру НСЗУ за безоплатним номером 16-77. 📌Якщо у вашому селі немає аптеки з “Доступними ліками”, їх можливо отримати у будь-якій іншій, що розташована у найближчому селищі або місті. По ліки можна поїхати самостійно або попросити рідних, сусідів чи знайомих

Інші дописи категорії «Лікар рекомендує»

Без болю про знеболення

Без болю про знеболення 📌Опіоїдні анальгетики є житєво необхідними при лікуванні сильного больового синдрому та наданні паліативної допомоги. Вони мають доведену ефективність та, при правильному призначенні, здатні покращити якість та тривалість життя пацієнта.

Як правильно вимірювати тиск?!

Як правильно вимірювати тиск?! 📌За пів години до вимірювання тиску не можна - курити, вживати каву та інші напої, які містять кофеїн, пити алкоголь, виконувати інтенсивні фізичні вправи.

Вакцинація від грипу під час COVID-19

Вакцинація від грипу під час COVID-19 Розповідає Тетяна Балтян, заступниця начальника договірного відділу НСЗУ, сертифікована тренерка UNICEF Ukraine з питань вакцинації. 📌 І грипом, і коронавірусом можна заразитися одночасно.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Лікар рекомендує»