Без болю про знеболення

26 жовтня 2020, 09:57

Без болю про знеболення

Без болю про знеболення
  • 📌Опіоїдні анальгетики є житєво необхідними при лікуванні сильного больового синдрому та наданні паліативної допомоги. Вони мають доведену ефективність та, при правильному призначенні, здатні покращити якість та тривалість життя пацієнта.
  • 📌Призначити та виписати рецепт на опіоїдні анальгетики може не тільки вузький фахівець, наприклад, онколог, а й сімейний лікар.
  • 📌Лікар виписує рецепт на наркотичні (психотропні) лікарські засоби в чистому вигляді або в суміші з індиферентними речовинами на спеціальному рецептурному бланку форми №3 (ф-3). Такий бланк виготовляється на папері рожевого кольору розміром 75 × 120 мм, має наскрізну нумерацію.
  • 📌Рецепт ф-3 дійсний протягом 10 днів з дня виписування. Хворим із затяжними і хронічними захворюваннями лікар може виписати рецепт, розрахований на 10-денний курс лікування, а при наданні паліативної допомоги - у кількості, передбаченій для 15-денного курсу лікування (з поміткою "Хронічно хворому").
Детальніше за посиланням https://cutt.ly/igvGKfT

Інші дописи категорії «Лікар рекомендує»

Як правильно вимірювати тиск?!

Як правильно вимірювати тиск?! 📌За пів години до вимірювання тиску не можна - курити, вживати каву та інші напої, які містять кофеїн, пити алкоголь, виконувати інтенсивні фізичні вправи.

Вакцинація від грипу під час COVID-19

Вакцинація від грипу під час COVID-19 Розповідає Тетяна Балтян, заступниця начальника договірного відділу НСЗУ, сертифікована тренерка UNICEF Ukraine з питань вакцинації. 📌 І грипом, і коронавірусом можна заразитися одночасно.

Чи потрібно робити КТ з симптомами ГРВІ ?!

Чи потрібно робити КТ з симптомами ГРВІ ?! Чимало пацієнтів з симптомами ГРВІ, ймовірною або підтвердженою коронавірусною інфекцією, які лікуються вдома, вимагають від свого сімейного лікаря направлення на комп‘ютерну томографію.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Лікар рекомендує»