Як правильно вимірювати тиск?!

20 жовтня 2020, 10:04

Як правильно вимірювати тиск?!

Як правильно вимірювати тиск?!

📌За пів години до вимірювання тиску не можна - курити, вживати каву та інші напої, які містять кофеїн, пити алкоголь, виконувати інтенсивні фізичні вправи.

📌Вимірюйте тиск в затишку, після 5 хвилин відпочинку. Для цього необхідно сісти та спертись на спинку стільця, обидві ноги тримати на підлозі.

📌Для вимірювання тиску потрібно використовувати манжетку відповідного розміру: для більшості людей підходить стандартна (ширина -12-13 см, і довжина - 35 см).

📌Манжетка має бути розміщена на плечі на рівні серця, на 2-3 см вище ліктьового згину, руки мають вільно лежати на столі.

📌Виміряйте тиск щонайменше двічі з інтервалом в одну хвилину та розрахуйте середній показник.

📌Сежити за тиском потрібно всім, незалежно від віку. Адже на артеріальну гіпертензію хворіють не лише люди старшого віку.

Інші дописи категорії «Лікар рекомендує»

Вакцинація від грипу під час COVID-19

Вакцинація від грипу під час COVID-19 Розповідає Тетяна Балтян, заступниця начальника договірного відділу НСЗУ, сертифікована тренерка UNICEF Ukraine з питань вакцинації. 📌 І грипом, і коронавірусом можна заразитися одночасно.

Чи потрібно робити КТ з симптомами ГРВІ ?!

Чи потрібно робити КТ з симптомами ГРВІ ?! Чимало пацієнтів з симптомами ГРВІ, ймовірною або підтвердженою коронавірусною інфекцією, які лікуються вдома, вимагають від свого сімейного лікаря направлення на комп‘ютерну томографію.

Як уникнути осінньої депресії

Як уникнути осінньої депресії 📌З приходом осені в багатьох людей падає настрій, вони починають почуватися гірше емоційно та фізично. Цей стан часто називають осінньою депресією, а в медицині він має назву сезонний афективний розлад.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Лікар рекомендує»