5 питань про COVID-19?

20 жовтня 2020, 10:01

5 питань про COVID-19?

5 питань про COVID-19?

📌Чи має право пацієнт з підозрою чи COVID-19 на безоплатне КТ або рентген?

✅ Доцільність обстежень призначає сімейний або лікуючий лікар. Якщо лікар створив е-направлення на рентген або КТ, то пацієнт може пройти діагностику безоплатно в тих закладах, які мають договір з НСЗУ за амбулаторним пакетом.

📌Коли пацієнт з підозрою або встановленим COVID-19 лікується вдома, Хто оплачує ліки?

✅Симптоматичне лікування, наприклад, жарознижувальне оплачується пацієнтом.

📌При госпіталізації з COVID-19, що для пацієнта є безоплатним?

✅Тестування на COVID-19; лабораторні та інструментальні дослідження; киснева підтримка, інтенсивна терапія; медикаментозна терапія та знеболення; ліки.

📌Скільки платить НСЗУ за лікування одного хворого на COVID-19 у стаціонарі лікарні?

✅В середньому держава оплачує за один випадок лікування в стаціонарі понад 20 тис. грн. Є пацієнти, на яких витрачається у 2-3 рази більше, а є ті, на яких витрачається менше.

Більше у роз’ясненні НСЗУ https://bit.ly/3dBsGLm

Інші дописи категорії «Боротьба з пандемією»

Коли починати прийом антибіотиків при COVID-19?!

Коли починати прийом антибіотиків при COVID-19?! 📌 ГРВІ та антибіотики. Майже усі відомі нам ГРВІ минають за 3-7 днів. Лікування ГРВІ: рясне пиття, парацетамол або ібупрофен, сольовий розчин для носа.

Кому показано лікування в стаціонарі при COVID-19

Кому показано лікування в стаціонарі при COVID-19 Є групи людей, для яких амбулаторне лікування COVID-19 заборонено і передбачено лише лікування в стаціонарі. ✅Пацієнти, які в групі ризику: 📌 тяжкі хронічні захворювання легень і серцево-судинної системи; 📌ниркова недостатність; 📌імуносупресивні стани (первинний і вторинний імунодефіцити); 📌тяжкі алергічні захворювання або стани; 📌аутоімунні захворювання.

Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19?

Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19? ‼️В Україні визначений чіткий алгоритм дій у разі появи симптомів COVID-19. Найперше необхідно зателефонувати своєму сімейному лікарю. Головне: Жоден стандарт не передбачає, що хворий повинен самостійно їхати в поліклініку та стояти там у чергах.
Усі дописи категорії «Боротьба з пандемією»