Вакцинація від грипу під час COVID-19

16 жовтня 2020, 09:41

Вакцинація від грипу під час COVID-19

Вакцинація від грипу під час COVID-19

Розповідає Тетяна Балтян, заступниця начальника договірного відділу НСЗУ, сертифікована тренерка UNICEF Ukraine з питань вакцинації.

  • 📌 І грипом, і коронавірусом можна заразитися одночасно. В такому разі існує ризик серйозного ураження легенів та складного перебігу хвороби.
  • 📌Вакцина проти грипу не захистить вас від COVID-19 і не гарантує 100% захисту від грипу. Але вона значно зменшує ризик захворіти на грип.
  • 📌Щеплення від грипу краще робити на початку сезону. Імунітет формується протягом двох-трьох тижнів.
  • 📌Вакцинуватися потрібно усім, а особливо тим, хто ризикує постраждати від наслідків - вагітні жінки на будь-якому місяці вагітності, діти до 5 років, літні люди 65+, люди з хронічними порушеннями здоров’я, медичні працівники.
  • 📌Вакцина від грипу не входить до Національного календаря, тож придбати її доведеться за власний кошт.

Інші дописи категорії «Лікар рекомендує»

Чи потрібно робити КТ з симптомами ГРВІ ?!

Чи потрібно робити КТ з симптомами ГРВІ ?! Чимало пацієнтів з симптомами ГРВІ, ймовірною або підтвердженою коронавірусною інфекцією, які лікуються вдома, вимагають від свого сімейного лікаря направлення на комп‘ютерну томографію.

Як уникнути осінньої депресії

Як уникнути осінньої депресії 📌З приходом осені в багатьох людей падає настрій, вони починають почуватися гірше емоційно та фізично. Цей стан часто називають осінньою депресією, а в медицині він має назву сезонний афективний розлад.

Що таке Гістероскопія?!

Що таке Гістероскопія?! Гістероскопія – це малоінвазивний метод обстеження і лікування матки. Він полягає в тому, що в порожнину матки вводять зонд із датчиком, який дозволяє оглянути орган та провести певні маніпуляції.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Лікар рекомендує»