Коли починати прийом антибіотиків при COVID-19?!

15 жовтня 2020, 09:25

Коли починати прийом антибіотиків при COVID-19?!

Коли починати прийом антибіотиків при COVID-19?!

📌 ГРВІ та антибіотики. Майже усі відомі нам ГРВІ минають за 3-7 днів. Лікування ГРВІ: рясне пиття, парацетамол або ібупрофен, сольовий розчин для носа. Антибіотики при ГРВІ не призначають. Тому, що вірус НЕ ЛІКУЄТЬСЯ антибіотиками.

📌 COVID-19 та антибіотики. Коли пацієнт отримує підтвердження того, що в нього не звичайне ГРВІ, а коронавірусна інфекція, це дуже його лякає. Антибіотики призначає саме лікар, якщо бачить ознаки бактеріального ускладнення.

📌 Чому не можна самостійно призначати собі антибіотики? Окрім даремно витрачених коштів, пацієнт ризикує викликати стійкість до антибіотиків. Вона розвивається, коли через прийом ліків бактерії стають нечутливим до антибіотиків. Викликані такими бактеріями інфекції лікувати значно важче та довше.

Інші дописи категорії «Боротьба з пандемією»

Кому показано лікування в стаціонарі при COVID-19

Кому показано лікування в стаціонарі при COVID-19 Є групи людей, для яких амбулаторне лікування COVID-19 заборонено і передбачено лише лікування в стаціонарі. ✅Пацієнти, які в групі ризику: 📌 тяжкі хронічні захворювання легень і серцево-судинної системи; 📌ниркова недостатність; 📌імуносупресивні стани (первинний і вторинний імунодефіцити); 📌тяжкі алергічні захворювання або стани; 📌аутоімунні захворювання.

Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19?

Що робити у разі виявлення симптомів COVID-19? ‼️В Україні визначений чіткий алгоритм дій у разі появи симптомів COVID-19. Найперше необхідно зателефонувати своєму сімейному лікарю. Головне: Жоден стандарт не передбачає, що хворий повинен самостійно їхати в поліклініку та стояти там у чергах.

Google Maps показуватиме локальну статистику щодо COVID-19

Google Maps показуватиме локальну статистику щодо COVID-19 Google Maps показуватиме локальну статистику щодо COVID-19 Google Maps, за допомогою спеціального інструменту, показуватиме статистику захворюваності на коронавірусну хворобу в різних країнах та місцевостях світу.
Усі дописи категорії «Боротьба з пандемією»