Чи потрібно робити КТ з симптомами ГРВІ ?!

05 жовтня 2020, 11:29

Чи потрібно робити КТ з симптомами ГРВІ ?!

Чи потрібно робити КТ з симптомами ГРВІ ?!

Чимало пацієнтів з симптомами ГРВІ, ймовірною або підтвердженою коронавірусною інфекцією, які лікуються вдома, вимагають від свого сімейного лікаря направлення на комп‘ютерну томографію. Чи потрібно відразу робити КТ, розповідає сімейна лікарка Дарина Дмитрієвська.

📌COVID-19 лікують як звичайне ГРВІ, коли людина знаходиться вдома. Рекомендації лікарів звичні аж до банальностей: багато рідини і сон. Тому пацієнтам, коли їх турбує власне здоров'я, може здатися, ніби фахівець несерйозно поставився до його стану і не призначив КТ.

📌Навіть якщо пацієнт зробить КТ, яке виявить запалення, лікування все одно лишається симптоматичним, плюс відпочинок та щедре пиття. Адже сама по собі наявність запалення в легенях не є прямим показанням до госпіталізації чи зміни тактики лікування, якщо людина не має погіршення стану.

📌До речі, згідно з результатами нових досліджень, зміни в легенях за типом вірусної пневмонії спостерігають у більшості пацієнтів з COVID-19, навіть при легкому перебігу. Ось тут https://bit.ly/2FMnQO

Інші дописи категорії «Лікар рекомендує»

Як уникнути осінньої депресії

Як уникнути осінньої депресії 📌З приходом осені в багатьох людей падає настрій, вони починають почуватися гірше емоційно та фізично. Цей стан часто називають осінньою депресією, а в медицині він має назву сезонний афективний розлад.

Що таке Гістероскопія?!

Що таке Гістероскопія?! Гістероскопія – це малоінвазивний метод обстеження і лікування матки. Він полягає в тому, що в порожнину матки вводять зонд із датчиком, який дозволяє оглянути орган та провести певні маніпуляції.

Хто направляє пацієнта на медичний огляд?!

Хто направляє пацієнта на медичний огляд?! 📌Традиційно перед новим навчальним роком учні проходять медичний огляд та отримують відповідну довідку. Її видає лікар, із яким укладена декларація. Він же направляє учня до вузьких спеціалістів, чиї висновки потрібні для огляду.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Лікар рекомендує»