Як уникнути осінньої депресії

22 вересня 2020, 13:57

Як уникнути осінньої депресії

Як уникнути осінньої депресії

📌З приходом осені в багатьох людей падає настрій, вони починають почуватися гірше емоційно та фізично. Цей стан часто називають осінньою депресією, а в медицині він має назву сезонний афективний розлад.

📌Поради щодо профілактики:

  • 1. Навіть у похмурі дні намагайтеся перебувати на вулиці впродовж кількох годин, особливо в першій половині дня, відкривайте штори, сидіть якомога ближче до вікон вдома та в офісі.
  • 2. Часто гуляйте в парку, обідайте на терасі чи просто сидіть на лавці.
  • 3. Займайтеся спортом – фізична активність допомагає зняти стрес, підвищити настрій та почуватися краще.
  • 4. Спіть достатньо, їжте здорову їжу, не шукайте полегшення в алкоголі.
  • 5. Спілкуйтеся з людьми, поряд із якими вам добре. У пригніченому настрої складно соціалізуватися, але близькі люди можуть дати підтримку, якої ви потребуєте.
  • 6. Вирушайте в мандрівку країною – зміна обстановки допомагає поліпшити настрій. Але дотримуйтесь правил безпеки під час пандемії COVID-19.

Інші дописи категорії «Лікар рекомендує»

Що таке Гістероскопія?!

Що таке Гістероскопія?! Гістероскопія – це малоінвазивний метод обстеження і лікування матки. Він полягає в тому, що в порожнину матки вводять зонд із датчиком, який дозволяє оглянути орган та провести певні маніпуляції.

Хто направляє пацієнта на медичний огляд?!

Хто направляє пацієнта на медичний огляд?! 📌Традиційно перед новим навчальним роком учні проходять медичний огляд та отримують відповідну довідку. Її видає лікар, із яким укладена декларація. Він же направляє учня до вузьких спеціалістів, чиї висновки потрібні для огляду.

Електронне направлення

Електронне направлення 📌Електронне направлення – обов’язковий елемент маршруту пацієнта, який хоче отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій. До вузьких фахівців його виписує сімейний лікар.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Лікар рекомендує»