Що таке Гістероскопія?!

07 вересня 2020, 15:47

Що таке Гістероскопія?!

Що таке Гістероскопія?!

Гістероскопія – це малоінвазивний метод обстеження і лікування матки. Він полягає в тому, що в порожнину матки вводять зонд із датчиком, який дозволяє оглянути орган та провести певні маніпуляції. За допомогою гістероскопії можна виявити новоутворення, тому це обстеження входить у список пріоритетних – НСЗУ платить за нього закладам за підвищеним тарифом.

Що входить у послугу гістероскопії:

  • ✔️ консультація лікаря, щоб виявити протипоказання та забезпечити безпечне дослідження;
  • ✔️ діагностична гістероскопія в амбулаторних умовах без ендоскопічних маніпуляцій чи з ними, залежно від потреби, зокрема із взяттям матеріалу для гістологічного дослідження;
  • ✔️ гістологічне дослідження матеріалу;
  • ✔️ анестезія та анестезіологічний моніторинг;
  • ✔️ аналіз та опис результатів.

На гістероскопію направляє сімейний або лікуючий лікар, з е-направленням процедура безоплатна. Перелік медзакладів, які проводять процедуру, можна побачити на дешборді НСЗУ, вписавши «Гістероскопія» в поле «Напрям, група послуг»

Інші дописи категорії «Лікар рекомендує»

Хто направляє пацієнта на медичний огляд?!

Хто направляє пацієнта на медичний огляд?! 📌Традиційно перед новим навчальним роком учні проходять медичний огляд та отримують відповідну довідку. Її видає лікар, із яким укладена декларація. Він же направляє учня до вузьких спеціалістів, чиї висновки потрібні для огляду.

Електронне направлення

Електронне направлення 📌Електронне направлення – обов’язковий елемент маршруту пацієнта, який хоче отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій. До вузьких фахівців його виписує сімейний лікар.

Медична допомога дітям у програмі медичних гарантій

Медична допомога дітям у програмі медичних гарантій Кожна дитина може отримати безоплатну медичну допомогу за Програмою медичних гарантій. Для цього в неї має бути укладена декларація. З сімейним лікарем, як і з педіатром, декларацію можна укласти з народження.
Усі дописи категорії «Лікар рекомендує»