Чи можна святкувати великими компаніями?

26 серпня 2020, 13:04

Чи можна святкувати великими компаніями?

Чи можна святкувати великими компаніями?

📍Відповідає Наталія Іванченко (Тімко), лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний експерт Департаменту ОЗ ЛОДА з епідеміології.

“Те, що ресторани й кафе відновили роботу після суворого карантину через пандемію COVID-19, справді може створити враження, що збиратися там великими компаніями вже безпечно. Але це не так. Те саме стосується і великих домашніх святкувань, таких як весілля”, – зауважила лікарка.

❗️Тому експертка наголосила на тому, що слід пам’ятати: коронавірус ніде не дівся. Ви можете бути інфікованим навіть без симптомів, але заразити людину з групи ризику, для якої COVID-19 може стати смертельним.

“Продовжуйте дотримуватися важливих правил: соціальна дистанція, миття рук, маска. Навіть коли ви в масці, дотримуйтеся дистанції щонайменше 2 метри з іншими, часто й ретельно мийте руки. Якщо контактували з хворим, залишайтеся вдома протягом 14 днів після контакту. Зробіть ПЛР-тест, щоб перевірити, чи є у вас COVID-19, на 14-й день з моменту контакту. Якщо ви спілкувалися з людиною, якій поставили діагноз COVID-19, якщо у вас температура, кашель чи утруднене дихання, зателефонуйте лікарю”, – резюмувала експертка.

Інші дописи категорії «Лікарі-експерти України »

Що є причиною варикозної хвороби та як її уникнути?

Що є причиною варикозної хвороби та як її уникнути? Відповідає Тарас Миколайович Галига, кандидат медичних наук, доцент кафедри загальної хірургії №2 Національного медичного університету, лікар-хірург вищої категорії. “Причинами варикозної хвороби є притаманне людям прямоходіння, малорухливий спосіб життя, тривалі статичні навантаження, тривале сидіння або стояння без рухів.

Чи можна вакцинувати дітей і дорослих під час пандемії COVID

Чи можна вакцинувати дітей і дорослих під час пандемії COVID 📍Відповідає Катерина Булавінова, медичний експерт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, лікар за спеціалізаціями «Педіатрія», «Дитячі інфекції», «Дитяча імунологія» та «Сімейна медицина».

Які основні ознаки туберкульозу, як його уникнути?

Які основні ознаки туберкульозу, як його уникнути? 📍Відповідає Юлія Олегівна Летц, дитячий фтизіатр та дитячий пульмонолог, головний спеціаліст-експерт з дитячої фтизіатрії ДОЗ ЛОДА, кандидат медичних наук. “Основними ознаками туберкульозу є кашель або покашлювання понад два тижні, погане самопочуття, слабкість, утрата ваги, нічне потіння, тривалий субфібрилітет.
Усі дописи категорії «Лікарі-експерти України »