Звернення керівництва первинки до батьків

08 серпня 2020, 09:19

Звернення керівництва первинки до батьків

Прийшов серпень і, вже традиційно, почався «штурм» «дитячої консультації» батьків з дітьми для отримання довідки про медогляд школярів та дошкільнят. Неодноразові звернення до батьків, керівництва управлінь з освіти ОТГ та району щодо планового проведення медоглядів школярів успіху майже не мали.

Жодна система охорони здоров’я навіть за наявності великих ресурсів (людських, матеріальних) не витримає таких пікових навантажень. А наші ресурси на зараз є досить обмеженими. «Зайвих» педіатрів, яких можна задіяти, просто немає.

Тому і відбуваються значні незручності у вигляді довгого очікування прийому лікаря.

Нинішній серпень в цьому плані є особливим через карантинні обмеження доступу в приміщення ЦРЛ. На вході зараз всі проходять через термометричний скринінг, тому вимушено велика черга з батьків та діточок збирається на вулиці під палючим сонцем.

Всі наявні ресурси задіяні нами в проведенні медоглядів, але, нажаль, цього недостатньо для того, щоб уникнути черг. Починаючи з понеділка (10 серпня ми додатково залучимо ще одного сімейного лікаря (на жаль, це всі наші резерви…) для проведення медоглядів школярів.

Та і робота лікарів і медичних сестер передбачає постійну зосередженість при огляді пацієнтів (і дітей, і дорослих).

Тому вкотре нагадуємо, що для забезпечення якісного медогляду пропонуємо записуватися на прийом онлайн (чи по телефонам колл-центру - 050-35-85-088, 067-93-26-976) на післяобідній час, коли черг немає взагалі. Це ж стосується і планових візитів для проведення туберкуліно-діагностики («проба Манту»).

І, на майбутнє, велике прохання – для уникнення подібних ситуацій наступного року – проходити медогляд школярів рівномірно протягом року (довідка дійсна 12 місяців).

Дякуємо за розуміння!

Інші дописи категорії «Керівник. Думки вголос»

Нам 2 роки. Рухаємося далі!!!

Нам 2 роки. Рухаємося далі!!! Цього тижня виповнилося 2 роки з моменту реєстрації Білопільської первинки. Це знаменує якийсь підсумок, черговий рубіж у подоланні невдач, труднощів і проблем, здобутків і перемог.

І кожен фініш це, по суті, старт...

І кожен фініш це, по суті, старт... Ось і завершився черговий, зовсім непростий етап у моєму житті. Було зовсім непросто і морально, і фізично, і фінансово навчатися цілих 9 місяців з цілою низкою поїздок до Києва через кожні вихідні.

Основне про електронні направлення

Основне про електронні направлення В медичному просторі України з 1 квітня з’явився такий термін, як електронне направлення. Навколо цих направлень зараз відбувається дуже багато непорозумінь, у результаті яких страждає пацієнт.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Керівник. Думки вголос»