Нам 2 роки. Рухаємося далі!!!

29 липня 2020, 13:57

Нам 2 роки. Рухаємося далі!!!

Цього тижня виповнилося 2 роки з моменту реєстрації Білопільської первинки.

Це знаменує якийсь підсумок, черговий рубіж у подоланні невдач, труднощів і проблем, здобутків і перемог.

Хочу трохи підсумувати те, що вдалося зробити мені та моєю командою в плані становлення та подальшого розвитку.

Розпочну з того, що вдалося зробити:

 • Вдалося зберегти колектив лікарів та медичних працівників, що надають первинну медичну допомогу.
 • Продовжуються роботи з ремонту приміщення нашого флагманського закладу – АЗПСМ м. Білопілля (вул. Полтавський полк, 2). Хто бував у нас «до й після» може це підтвердити.
 • Ми майже стали закладом повного циклу. Тобто, у АЗПСМ м. Білопілля та м. Ворожба (найбільших амбулаторіях) виконуються ВСІ види аналізів та обстежень, що ми зобов’язані робити згідно нормативних документів (наказ МОЗ №504).
 • В кожній з цих амбулаторій є автоматичні гематологічний та сечовий аналізатори, що видають результати майже миттєво. А у АЗПСМ м. Ворожба є ще і біохімічний аналізатор, який виконує ще й всі біохімічні аналізи на рівні сучасних приватних лабораторій!
 • Обладнано доступом до Інтернет всі робочі місця лікарів. Повірте, зовсім непросто обладнати Інтернет амбулаторію в селі, де навіть мобільний зв’язок толком не ловить.
 • На кожне робоче місце лікаря було закуплено та встановлено спеціальне програмне забезпечення (МІС – медична інформаційна система). Це теж коштує чималих грошей. Але й крім того, я обирав МІС з найбільш необхідними для нас функціями й максимальну кількість таких функцій.
 • Запроваджено онлайн-запис до лікаря, що дозволяє пацієнту записатися до лікаря на прийом в зручний час.
 • Запроваджено ведення хворих в електронному вигляді – за допомогою електронних медичних карток. Всі жителі, що мають діючу декларацію з нашими лікарями, автоматично мають електронну картку (близько 29 тис. електронних карток).
 • Запроваджено в дію мобільний додаток для пацієнта, що дозволяє й запис до лікаря зі смартфона, відслідковувати всі дії в електронній картці, безпосередньо зі смартфона відправляти лікарю, наприклад, графік власного артеріального тиску й багато чого ще.
 • У повній мірі працюємо в програмі «Доступні ліки», без всяких обмежень абсолютно безкоштовно виписуємо електронні рецепти по цій програмі. Запроваджена навіть практика дистанційної виписки рецептів через сучасні канали зв’язку.
 • Все програмне забезпечення лікарів захищено сертифікатами КСЗІ (комплексна система захисту інформації) Управління Держспецзв’язку, що унеможливлює витік персональних даних пацієнтів – хто в темі, той зрозуміє
 • Для пацієнтів є можливість записатися на прийом онлайн або по телефону.

Запрацював уже в робочому режимі сучасний колл-центр.

 Що це дає нашим пацієнтам:

 • Можливість зателефонувати за ЄДИНИМ номером телефону із будь-яким запитанням і отримати нашу фахову відповідь
 • Для зв’язку зі своїм лікарем теж набирайте цей ЄДИНИЙ номер телефону – буде здійснена переадресація на номер телефону лікаря, з яким заключена декларація. Причому дзвінки будуть переадресовуватися на телефони ВСІХ лікарів центру (не тільки білопільских)
 • Ці телефони БАГАТОКАНАЛЬНІ, тобто ситуація, коли номер зайнятий практично неможлива.
 • Навіть якщо оператор не відповість на дзвінок, то сам факт цього дзвінка буде зафіксовано. І як тільки у оператора з’явиться можливість, ми Вам передзвонимо
 • Якщо дзвінок надійде у неробочий час, то можна залишити голосове повідомлення або Вам передзвонять наступного дня у робочий час
 • Жоден дзвінок не буде «загубленим».
 • Оператори call-центру будуть медичні працівники, в тому числі, і лікар-консультант. Це гарантія того, що Вам нададуть фахову відповідь на медичне питання.

І, нарешті, номери телефонів call-центру:

 

Водафон 050-35-85-088

Київстар 067-93-26-976

 

Окремо хочу сказати, що нами запроваджено високі стандарти, щодо інформування населення щодо нашої роботи, вакцинації в цілому, принципів доказової медицини й т.д. Особливо багато уваги я приділяю веденню ФБ-сторінки нашого закладу.

До речі, зараз розпочався ребрендінг наших сайта, сторінки у ФБ. У найближчий час ви побачите зміни.

З початком вступу у медичну реформу спеціалізованих закладів охорони здоров’я ми повністю готові до виписки хворим електронних направлень для консультації або госпіталізації наших пацієнтів.

У всьому світі згідно програмних цілей лікарі первинної ланки медичної допомоги вирішують 80% проблем із здоров’ям пацієнтів, і лише 20% пацієнтів направляються на інші рівні медичної допомоги.

Зараз завдяки введенням електронних направлень я чітко бачу, яка кількість пацієнтів направляються на інші рівні медицини.

Так от, зараз це 73% тих, у кого ми самостійно вирішуємо проблеми зі здоров'ям! Зараз період для аналізу не зовсім вдалий (завдяки мед. оглядах дітей, абітурієнтів), тому ця цифра (73%) значно занижена. Впевнений, що вже восени це буде значно більше, ніж 80%!

Тепер про плани на майбутнє.

Зараз мною та моєю управлінською командою готується масштабний документ – середньостроковий план розвитку закладу з мотиваційною, описовою, фінансовою частиною.

Для розуміння необхідності такого плану та при його написанні мною у повній мірі застосовані знання, що я отримав на навчанні за програмою pre-MBA "Бізнес"

І це робиться не для галочки. Цей план – наше керівництво для розвитку. За пару тижнів я представлю цей план для широкого загалу.

І ми будемо це виконувати!

Так що далі ТОЧНО БУДЕ!!!

Інші дописи категорії «Керівник. Думки вголос»

І кожен фініш це, по суті, старт...

І кожен фініш це, по суті, старт... Ось і завершився черговий, зовсім непростий етап у моєму житті. Було зовсім непросто і морально, і фізично, і фінансово навчатися цілих 9 місяців з цілою низкою поїздок до Києва через кожні вихідні.

Основне про електронні направлення

Основне про електронні направлення В медичному просторі України з 1 квітня з’явився такий термін, як електронне направлення. Навколо цих направлень зараз відбувається дуже багато непорозумінь, у результаті яких страждає пацієнт.

До дня медичної сестри

До дня медичної сестри https://youtu.be/OBpOPnyKt8E Дорогогі наші медичні сестри !!! З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, врятовані життя.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Керівник. Думки вголос»