І кожен фініш це, по суті, старт...

26 липня 2020, 00:13

І кожен фініш це, по суті, старт...

Ось і завершився черговий, зовсім непростий етап у моєму житті. Було зовсім непросто і морально, і фізично, і фінансово навчатися цілих 9 місяців з цілою низкою поїздок до Києва через кожні вихідні. На цей період наклався карантин з новими викликами на кшталт онлайн-навчання.

Непросто було готувати домашні завдання, супер непросто було писати фінальний випускний проєкт.

Завдяки цьому навчанню я отримав і поглибив знання з економіки підприємства, стратегічного планування, маркетингу, маркетингових дослідженнь, стратегічного планування, лідерства, юридичних аспектів ведення бізнесу, проєктного менеджменту, ведення складних переговорів, управління людськими ресурсами, управлінського та фінансового обліків, бізнес-планування, управління змінами і багатьох інших дисциплін.

Завдяки навчанню я познайомився з чудовою групою моїх однодумців і друзів – це надихає на нові звитяги у моїй зовсім непростій роботі. Прийшла пора застосовувати здобуті знання на практиці.

Так сталося у моєму житті, що я пройшов навчання у двох бізнес-школах (Львівській бізнес-школі та МІМі). Це надихає, чесно!

Я навмисно не перераховую всіх, завдяки кому я навчався у Львові та Києві. Не тому, що я забуваю добро. Дуже боюся когось не згадати з тих, хто допоміг мені пройти цей нелегкий шлях. Вдячний кожному з вас!!!

Отже, у мене в арсеналі тепер є і сертифікат pre-MBА «Бізнес». Можливо, у єдиного з керівників медичних закладів України.

Тому, далі буде…

P.S. Дякую усім, хто мене підтримував!

P.P.S. Дякую також тим, хто не заважав!

P.P.P.S. І, нарешті, ДЯКУЮ усім, хто ставив палки в колеса – ЗАВДЯКИ ВАМ Я СТАВ СИЛЬНІШИМ!!!

Інші дописи категорії «Керівник. Думки вголос»

Основне про електронні направлення

Основне про електронні направлення В медичному просторі України з 1 квітня з’явився такий термін, як електронне направлення. Навколо цих направлень зараз відбувається дуже багато непорозумінь, у результаті яких страждає пацієнт.

До дня медичної сестри

До дня медичної сестри https://youtu.be/OBpOPnyKt8E Дорогогі наші медичні сестри !!! З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, врятовані життя.

Є над чим подумати!

Є над чим подумати! Фрагмент виступу в.о. голови Національної служби здоров'я у Верховній Раді Медицині потрібні інші зміни? Інша трансформація? Йде трансформація системи фінансування. В центрі нової системи - пацієнт.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Керівник. Думки вголос»