Настав той самий день. Попередження не діє

04 березня 2020, 16:55

Настав той самий день. Попередження не діє

Час прийшов. Китайське попередження не діє (не плутати з коронавірусом!!!).

Від сьогодні розпочинається платний прийом пацієнтів, що не мають декларації з лікарем первинної ланки.

Відтепер і надалі.

Прийом пацієнтів, що не мають декларації з нашими лікарями, віднині коштує 211,85 грн.

На підписання декларації було чимало часу, майже півтора року. Але й досі частина наших мешканців з якихось причин не мають декларацій.

Тому, прайс-лист для тих, хто в танку (без декларації):

Назва послуги (стосується лише пацієнтів без діючої декларації)

Вартість

1.     

Прийом лікарем пацієнта без діючої декларації

211,85 грн.

2.     

Виконання загального аналізу крові

63,19 грн.

3.     

Виконання аналізу крові на цукор

20,94 грн.

4.     

Виконання загального аналізу сечі

37,13 грн.

5.     

Проведення електрокардіографії (ЕКГ)

34,98 грн.

 

Варіанти оплати:

Сплатити можна в будь-якому терміналі приватбанку (найближчий до нас знаходиться на відстані 100 метрів, біля банкомату) як карткою, так і готівкою.

Ось так виглядає сплата через термінал Приватбанку (розділ "інші", не плутати з ЦРЛ, ми називаємося ЦПМД, наш код 42332480)

 Й останній варіант сплати – в будь-якому банку (включаючи Ощадний банк, знаходиться на відстані 200 м від нас) за реквізитами, реквізити сплати є в наявності в реєстратурі.

P.S. Тому для того, щоб потрапити на прийом до лікаря пацієнту без декларації, залишається сплатити немалі кошти. Або заключити декларацію тут же, на місці (це вже останнє китайське попередження).

Цитата з нашого договору з Національною службою здоров’я України:

Пацієнт набуває прав на отримання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, згідно з договором з моменту подання надавачеві в установленому законодавством порядку декларації.

 

P.P.S. І, як було до цього і буде надалі, первинна медична допомога для пацієнтів, що мають діючу декларацію, БЕЗКОШТОВНА!

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

HELP US!!!

HELP US!!! Розпочато нове постійне опитування щодо якості роботи Білопільської первинки. Два варіанти заповнення анкет: онлайн та "паперовий" варіант. https://forms.gle/uVqJgBeuctokEe8t6 Чим більше наших пацієнтів заповнять анкети, тим швидше і у більшій мірі ми станемо краще.

Статистика за лютий 2020 року

Статистика за лютий 2020 року Як завжди, трохи статистики за минулий місяць. Отже, за лютий 2020 року нашими лікарями було прийнято 5267 пацієнтів. Виписано й отримано препаратів за урядовою програмою "Доступні ліки" 915. Вакциновано 213 пацієнтів.

Майже останнє китайське попередження

Майже останнє китайське попередження Кілька днів тому, а саме 30 січня нами підписано договір із Національною службою здоров'я України на нинішній, 2020 рік. Наведу кілька цитат з цього договору зі своїми коментарями: Пацієнт набуває прав на отримання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, згідно з договором з моменту подання надавачеві в установленому законодавством порядку декларації.
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»