Статистика за лютий 2020 року

02 березня 2020, 10:32

Статистика за лютий 2020 року

Як завжди, трохи статистики за минулий місяць.

  • Отже, за лютий 2020 року нашими лікарями було прийнято 5267 пацієнтів.
  • Виписано й отримано препаратів за урядовою програмою "Доступні ліки" 915.
  • Вакциновано 213 пацієнтів.

Тепер пояснення до статистики.

Минулий місяць був напружений, враховуючи епідеміологічний підйом захворюваності на грип та ГРВІ. Але ми з цим впоралися.

Далі.
Виписано й отримано хворими 915 препаратів з "Доступних ліків". Що це означає? Все дуже просто: 915 наших пацієнтів знизили для себе ризик захворіти на інфаркт міокарда, інсульт, ускладнень цукрового діабету, бронхіальної астми...

А 215 наших пацієнтів не захворіють (або захворіють у легкій формі) на хвороби, що є керованими і вкрай небезпечними.

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Майже останнє китайське попередження

Майже останнє китайське попередження Кілька днів тому, а саме 30 січня нами підписано договір із Національною службою здоров'я України на нинішній, 2020 рік. Наведу кілька цитат з цього договору зі своїми коментарями: Пацієнт набуває прав на отримання медичних послуг, пов’язаних з первинною медичною допомогою, згідно з договором з моменту подання надавачеві в установленому законодавством порядку декларації.

Договір з НСЗУ на 2020 рік підписано!

Договір з НСЗУ на 2020 рік підписано! Сьогодні відбулось перепідписання договору з Національною службою здоров'я України на 2020 рік! Також в усіх реєстрах проведено перереєстрацію нашого закладу у зв'язку з перепідпорядкуванням у міську раду.

Ми відповідаємо всім вимогам!

Ми відповідаємо всім вимогам! ПЕРВИННА МЕДИЧНА ДОПОМОГА   Умови надання послуги : амбулаторно, за місцем проживання (перебування) пацієнта або з використанням засобів телекомунікації / телемедичних систем (за рішенням лікаря ПМД).
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»