Наші контакти - загальний call-центр

15 квітня 2019, 13:02

Наші контакти - загальний call-центр

Загальний call-центр (за необхідності буде здійснено переадресацію на телефон потрібного лікаря)

  • Водафон 050-35-85-088
  • Київстар 067-93-26-976

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Электронные рецепты

Электронные рецепты Рецепти за програмою «Доступні ліки» з 1 квітня можна виписувати лише в електронній системі охорони здоров’я. Для початку з’ясуймо, що передбачає програма «Доступні ліки» для закладів охорони здоров’я.

Червоний список

Червоний список Постановою КМУ від 03.04.2019 року № 295 "червоний список" відмінено, з порушеннями (заднім числом), але ВІДМІНЕНО! Якщо Ви НЕ підписали декларацію з сімейним лікарем: ➕медична допомога надається ЛИШЕ при невідкладних станах (стани які загрожують життю); ➖ без е-рецепта не зможете безкоштовно отримати лікіі за програмою "Доступні ліки"; ➖не отримуєте направлення до вузьких спеціалістів на вторинній ланці (лікарні); ➖не зможете скористатися програмою "Безкоштовна діагностика"; ➖ не зможете отримати листок непрацездатності на первинній ланці (в майбутньому і на вторинній ланці при введенні електронного лікарняного).

Електронний рецепт

Електронний рецепт Від сьогодні почали і в Білопіллі аптеки відпускати "Доступні ліки" по електронних рецептах наших лікарів!!! Що таке електронний рецепт? Електронний рецепт – це електронний документ, який створюється, зберігається і передається з використанням медичної інформаційної системи в електронній системі охорони здоров'я (eHealth).
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»