Ахтунг!!!

24 березня 2019, 12:03

Ахтунг!!!

1. Як вже писалося раніше , деякі лікарі вже набрали свій ліміт пацієнтів та мають на свій розсуд підписувати або ні з Вами (червоний списк) декларацію.

2. Основне. З 01.01.2019 року, згідно постанові КМУ від 18.12.2018 року №1117, Національна служба здоровя зменшила фінансування червоного списка в 2 рази з 240 грн. на рік до 120 грн. на рік, тобто держава за пацієнта без декларації платить 10 грн. в місяць. А саме головне, що Білопільський центр первинної допомоги, завдяки червоному списку, отримує недостатньо коштів на розвиток амбулаторій та зарплату медичних працівників. Простими словами, ті хто не підписав декларацію з сімейним лікарем (червоний список) просто підставляють людей, які вже обрали собі сімейного лікаря (зелений список) і прагнуть змін на краще.

3. Вже зареєстровано проект Постанови Уряду щодо відміни з 1.04.2019 р. фінансування первинної медичної допомоги для тих, хто з тих чи інших причин не підписав декларацію з лікарем.

4.  Це означає наступне - з 1 квітня 2019 р. без діючої декларації буде неможливе:

·       Безкоштовне вакцинування дітей і дорослих

·       Огляд для видачі будь-яких довідок

·       Здача будь-яких аналізів за направленням лікарів первинної ланки

·       Видача лікарняних листків і т.д.

·       Виїзд лікаря для огляду вдома

Для пацієнтів без деклараціі буде надаватися, в разі необхідності, лише невідкладна медична допомога при станах, що загрожують життю.

Останній день заключення декларацій на квітень – 27.03.2019 р.

Часу залишилось зовсім мало.

Для довідки – майже всі лікарі Білопільської АЗПСМ та всі лікарі Ворожбянської АЗПСМ вже набрали максимальну кількість пацієнтів.

Залишились місця у наступних лікарів Білопілля:

·       Глущенко Олег Генадійович – терапевт (лише дорослі пацієнти)

·       Ворона Олександр Іванович – сімейний лікар (будь-який вік пацієнтів, 0+)

·       Кісіхіна Олена Олексіівна - терапевт (лише дорослі пацієнти)

Навіть, якщо є бажання заключити декларацію з іншими лікарями (які вже набрали максимальний обсяг пацієнтів), то, ситуація для пацієнтів краща, коли є декларація з будь-яким лікарем, ніж залишитися без декларації на квітень взагалі! 

Підстава: договор з НСЗУ, наказ №503 МОЗ

 

Інші дописи категорії «Інформація головного лікаря»

Надання допомоги без декларации

Надання допомоги без декларации Пояснення Міністерства охорони здоровя щодо надання медичної допомоги пацієнтам без діючої декларації. Мусимо зауважити, що цей перелік вичерпний У разі невідкладного стану, лікар не може відмовити у допомозі пацієнту без декларації.

Основне про нас

Основне про нас З моменту утворення й реорганізації комунального некомерційного підприємства Білопільської міської ради «Білопільський центр первинної медичної допомоги» на підставі рішення Білопільської районної ради сьомого скликання двадцять першої сесії від 23.05.2018

Новость номер раз

Новость номер раз Запрацював сервіс електронних карток пацієнтів. Кожен може впевнитися в тому, що має діючу декларацію з лікарями сімейної ланки. Для цього перейдіть за посиланням https://patient.medcard24.net/
Комментарии к этой заметке больше не принимаются.
Усі дописи категорії «Інформація головного лікаря»