Анонси всіх дописів: Здоров'я під час війни, пятая страница.

Навигатор: 01 02 03 04 05
07 березня 2022, 10:43

Менструація та війна - поради жінкам

Менструація та війна - поради жінкам Зазвичай про жіночу менструацію говорити неприйнято, особливо під час війни. Однак вона завжди була, є і буде у здорових жінок. Якщо в укритті почалися критичні дні, а прокладок немає: 🩸 Насамперед психологи радять не соромитися та спитати у людей поруч – у когось вони повинні бути. 🩸 Однак якщо зовсім їх немає, то допоможе вата та бинти. З них можна зробити самостійно засіб гігієни. 🩸 Утім, якщо навіть і їх немає, підійде чистий одяг. Головне завдання, аби кров всмокталася хоч в щось, а ви не замерзли від вологи в зоні вульви! Чи можна в укритті використовувати чаші та тампони? ❌ Не варто.
07 березня 2022, 10:38

Пологи в укритті - алгоритм дій

Пологи в укритті - алгоритм дій Що необхідно? 🔶 Тепле (наскільки це можливо) приміщення без зайвих очей та яскравого світла. У напівтемряві виробляється більша кількість окситоцину та гормонів. 🔶 В ідеалі - мати пелюшки; мінімальний одяг для дитини; антисептик; вологі та сухі серветки; каримати, а також пледи, аби потім накрити породіллю з дитиною; запас питної води. Процес пологів: 🔶 Під час переймів варто рухатися, присідати, займати позу, при якій менше болить. 🔶 Якщо є людина, яка допомагає в пологах, зробити будь-яке погладжування, аби матка скорочувалася. 🔶 Коли жінка починає тужитися, бажано займати горизонтальне положення, щоб зменшити крововтрату. 🔶 Коли є повне розкриття матки, дуже важливо розслабитися. Якщо жінка розслаблена, вона відчуває рухи голівки й пересування дитини, не чинить опір.
07 березня 2022, 10:34

Гіпертонічний криз у воєнний час. Що робити?

Гіпертонічний криз у воєнний час. Що робити? 👉 Гіпертонічний криз — це раптове значне підвищення артеріального тиску від нормального чи підвищеного рівня: систолічного артеріального тиску на 20-100 мм рт ст, діастолічного артеріального тиску — на 10-50 мм рт ст або до 210/120 мм рт ст. 👉 Враховуючи реалії сьогодення, основним фактором лишається стрес. Але не варто зневажати наслідки алкоголю та куріння. Гіпертонічний криз супроводжується різким погіршенням самопочуття: відчуття панічного страху, тривоги та занепокоєння, відсутність можливості повноцінно, глибоко вдихнути, запаморочення, пришвидшене серцебиття. Професійна невідкладна допомога необхідна, якщо артеріальний тиск у людини піднімається до 180 або вище та стабілізувати його власними силами не вдається. 👉 Ви маєте знати, що знижувати показники артеріального тиску можна не більше, ніж на 20 мм протягом години, до рівня так званого «робочого тиску».
Навигатор: 01 02 03 04 05