Анонси всіх дописів: Про вакцинацію доказово, первая страница.

14 січня 2022, 09:52

Як отримати документ про вакцинацію

Як отримати документ про вакцинацію Якщо зроблено щеплення 2 дозами вакцини, то є 3 шляхи отримання документа про вакцинацію: Через додаток «Дія» на смартфоні. Вже не потрібно «крутити головою», достатньо просто підтвердити запит на сертифікат. Все не просто, а дуже просто!!! Процедура займає близько 5 хвилин. І не потрібно йти до сімейних лікарів, це можна зробити, лежачи з попкорном на дивані. Через портал «Дія. Послуги» в браузері комп’ютера (не смартфону!!!). Допоможіть людям, що не мають смартфону та/чи навичок роботи з комп’ютером. Й не потрібно йти до сімейного лікаря, теж займає близько 5 хвилин Третій варіант - завчасно замовити «Міжнародне свідоцтво про вакцинацію» через форму за посиланням.Стосується лише тих, хто вакцинований ХОЧА Б однією дозою вакцини проти COVID-19 і має діючу декларацію з лікарями нашого закладу.
14 грудня 2021, 14:31

Як швидко отримати сертифікат про вакцинацію?

Як швидко отримати сертифікат про вакцинацію? Центри вакцинації проти COVID-19 працюватимуть під час новорічно-різдвяних свят, тож українці зможуть отримати перше або друге щеплення навіть у вихідні. А ми розповімо, як отримати в цей період сертифікат про вакцинацію. 📌Найзручніший спосіб отримання сертифіката — згенерувати його на порталі або в застосунку “Дія”. Для цього не потрібен навіть електронний підпис, треба лише зареєструватися. Процес займає кілька хвилин. 📌 Зовсім не обов’язково йти по сертифікат до сімейного лікаря Адже лікарі зараз завантажені. 📌Якщо з генеруванням сертифікату виникла проблема, звертайтеся на оцей сайт: https://issue.covid19.gov.ua/. Також підтримка “Дії” приймає запитання у месенджер Звернутися можна і в контакт-центр МОЗ за номером гарячої лінії 0800 60 2019. 📌А тут можна почитати наші попередні пояснення про те, що робити, коли не генерується COVID-сертифікат: https://bit.ly/3CMQB62.
05 листопада 2021, 12:34

Як замовити видачу Міжнародного свідоцтва про вакцинацію?

Як замовити видачу Міжнародного свідоцтва про вакцинацію? Для зменшення черги в наших закладах просимо завчасно замовляти «Міжнародне свідоцтво про вакцинацію» через форму за посиланням Стосується лише тих, хто вакцинований ХОЧА Б однією дозою вакцини проти COVID-19 і має діючу декларацію з лікарями нашого закладу. Замовлення працює в режимі «сьогодні на завтра». Тобто, якщо ви замовили свідоцтво сьогодні, то отримати його з усіма печатками можна наступного робочого дня з 14.00 до 15.30 в реєстратурі за адресою: вул. Полтавський полк, буд. 2. Давайте разом збережемо робочий час лікарів Вітається, якщо форма буде заповнена не тільки собі, а й вашим знайомим, батькам, сусідам! Короткі підсумки: в перший день «замовили» «Міжнародне свідоцтво про вакцинацію» 22 наших пацієнта.
12 серпня 2021, 10:52

Про зменшення інтервалу між двома дозами для CoronaVac

Про зменшення інтервалу між двома дозами для CoronaVac МОЗ рекомендує використовувати мінімально можливий інтервал між двома дозами вакцини CoronaVac/Sinovac. У зв’язку зі стрімким поширенням штаму коронавірусу SARS-CoV-2 «Дельта», поступовим зростанням захворюваності в Україні та необхідністю якнайшвидше забезпечити захистом якомога більше українців, Міністерство охорони здоров’я рекомендує скоротити інтервал між першою та другою дозою вакцини CoronaVac від Sinovac Biotech до мінімального терміну, зазначеного в офіційній інструкції, – 14 днів. Для ухвалення цього рішення експерти МОЗ проаналізували рекомендації Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та останні дослідження ефективності вакцини CoronaVac за різних інтервалів між дозами. За даними різних досліджень, узагальненими Стратегічною консультативною групою експертів, що консультує ВООЗ, після вакцинації двома дозами з інтервалом у 14 днів ефективність вакцини CoronaVac проти розвитку симптоматичної форми захворювання коливалась від 51% до 84%, ефективність проти госпіталізації сягала 100%.