Анонси всіх дописів: Керівник Думки вголос, вторая страница.

Навигатор: 01 02
12 травня 2020, 08:59

До дня медичної сестри

До дня медичної сестри https://youtu.be/OBpOPnyKt8E Дорогогі наші медичні сестри !!! З нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за Ваші чуйні серця, врятовані життя. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю!
30 квітня 2020, 11:10

Є над чим подумати!

Є над чим подумати! Фрагмент виступу в.о. голови Національної служби здоров'я у Верховній Раді Медицині потрібні інші зміни? Інша трансформація? Йде трансформація системи фінансування. В центрі нової системи - пацієнт. Ні ліжка і стіни, не куми/брати/сва ти, яких треба працевлаштувати. А пацієнт. Тобто, як і за що держава оплачує допомогу людині, яка її потребує. І відповідь на це питання - оплачує за контрактом з Національною службою здоров'я. За конкретно надану послугу конкретному пацієнту.
27 лютого 2020, 12:01

Латвія медична. Перші враження

Латвія медична. Перші враження Перші враження від того, що побачив у лікарнях Латвії (у яких побував) й почув у виступах місцевих чиновників. Звісно, не можна судити про всю систему охорони здоров’я Латвії по 4 дням відвідин лікарень. Але все ж… За красивими картинками добрих ремонтів, найсучаснішої апаратури стоять продуманість всіх лікувальних процесів. Нижче поясню. Я зовсім не претендую на істину у найвищий інстанції, передаю лише свої враження від побаченого. Отже. Реформа медичної галузі у Латвії стартувала близько 5 років тому. Основні засади реформи майже абсолютно ті ж, що й в Україні. Принцип – первинна ланка фінансується за рахунок заключених декларацій (договорів) з лікарями первинної ланки. Станом на зараз в Латвії 96,8% населення мають договори (декларації) з лікарем первинної ланки.
30 грудня 2019, 10:23

Новорічне

Новорічне Як би ми не пручалися цьому, але невпинно наближаються новорічні свята. Для більшості людей це свято родом з дитинства. Я не є виключенням. Перед тим, як вся країна зануриться у хвилі святкування й тазики з олів’є, прошу витратити деякий час на мою писанину. Адже очікування Нового року для керівника досить великого й вкрай соціально-значимого закладу не завжди є лише святом з ялинкою та дощиками на ній. Це знаменує якийсь підсумок, черговий рубіж у подоланні невдач, труднощів і проблем, здобутків і перемог. Прошу вважати цей допис першим із серії підбивання підсумків, проблем і викликів, планів на майбутнє. Хочу трохи підсумувати те, що вдалося зробити мені та моєю командою в плані виживання та подальшого розвитку.
Навигатор: 01 02