Анонси всіх дописів: Боротьба з пандемією, четвёртая страница.

Навигатор: 01 02 03 04
09 квітня 2020, 10:42

Поточна ситуація на Білопільщині

Поточна ситуація на Білопільщині Продовжую публікацію оперативної ситуації на Білопільщині щодо боротьби з коронавірусом COViD-19 (первинка): Станом на зараз нових захворювань чи підозр на захворювання немає. За рахунок благодійного рахунку (вибачте за тавтологію) було придбано респіратори (ffp3) для захисту медичних працівників закладу. Нарешті з Кролевця прийшли довгоочікувані спеціальні вірусологічні костюми для захисту медичних працівників від інфекції За кошти, що виділила районна рада на боротьбу з коронавірусом було закуплено ще дез. засоби та дез. інфектанти А тепер невеликий ліричний відступ. Завдяки ажіотажному попиту зараз майже неможливо навіть за наявності коштів придбати у достатній кількості дез. засоби, засоби індивідуального захисту для медичних працівників. Не у повній мірі, але ми потроху створюємо запаси засобів індивідуального захисту для медичних працівників.
06 квітня 2020, 13:04

Поточна ситуація на території обслуговування

Поточна ситуація на території обслуговування Починаю інформувати про поточну інформацію щодо захворюваності на нашій території на коронавірус. Отже, станом на зараз, на території обслуговування Білопільської первинки: Жодного підтвердженого випадку захворюваності на covid-19 немає За весь період захворюваності 2 осіб були з підозрами на цю хворобу, але лабораторно не підтвердилися. У нас є в наявності швидкі тести (50) для експрес-визначення попердньої підозри на захворювання (і 100 тестів у ЦРЛ). Але ці тести у досить значному відсотку можуть давати як хибно-позитивні, так і хибно-негативні результати. І ці тести не є специфічні саме для covid-19, вони можуть зреагувати й на захворювання іншими типами коронавірусу. Тобто, якщо людина перехворіла на інший тип коронавірусу, наприклад, у вересні минулого року, то результат тестування буде позитивний.
18 березня 2020, 16:10

Один вдома. Як себе поводити при самоізоляції

Один вдома. Як себе поводити при самоізоляції Рекомендації для осіб, з підозрою або хворими на COVID-19, які перебувають вдома на самоізоляції   Залишайтеся вдома за винятком необхідності медичної допомоги. Ви повинні обмежувати діяльність поза своїм будинком/квартирою, за винятком отримання медичної допомоги. Не ходіть на роботу, до школи чи громадські приміщення. Не користуйтесь громадським транспортом або таксі. Відокремте себе від інших людей і тварин у своєму будинку/квартирі Люди : Наскільки це можливо, ви повинні залишитися в окремій кімнаті і витримувати дистанцію більше 2 метрів від інших членів сім’ї і/або сусідів у вашому домі. Також слід використовувати окремий санвузол, якщо він є. Особливо уважно дотримуйтесь цих положень якщо у вашій сім’ї є особи, які віднесені до групи ризику (літній вік, наявність хронічних захворювань: серцево-судинні захворювання, цукровий діабет, захворювання легень тощо).
18 березня 2020, 12:20

Важливо!

Важливо! У зв'язку з реєстрацією в Україні випадків захворюваности на COVID-19 та з метою поперердження розповсюдження коронавірусної інфекції звертаємось до пацієнтів з проханням ТИМЧАСОВО УТРИМАТИСЯ ВІД ПЛАНОВОГО ВІДВІДУВАННЯ НАШИХ ЗАКЛАДІВ, особливо зі здоровими дітьми та дітьми до року, людей похилого віку з приводу отримання нетермінових довідок, планової вакцинації і т.і. Рецепти за програмою "Доступні ліки" можна отримати у свого лікаря по телефону дистанційно. В разі будь-яких питань стосовно здоров’я телефонуйте своєму лікареві. Службові телефони лікарів Сподіваємося на порозуміння!
Навигатор: 01 02 03 04